facebook.

לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.
 

צוות

הלל ישראל

 • אלון פרידמן

  מנכ"ל
  alonf@hillelisrael.org
  02-5882483

  אלון מכהן כמנכ"ל הלל ישראל בע"מ (חל"צ) מיולי 2012.
  בין השנים 2008-2012 שימש כמנהל הפעילות בישראל של "מסע". לפני כן ניהל את מכון ווג'ס הדסה בערד ובין השנים 2001-2004 שימש כשליח יהודה הצעיר (נציג ישראלי) בניו יורק,  שם היה אחראי לגיוס והכשרה של סטודנטים למען ישראל בקמפוסים ברחבי ארצות הברית.
  אלון נולד בתל אביב, גדל בירושלים, ושירת כקצין בצה"ל. הוא בעל תואר שני בתקשורת ועיתונאות ותואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. אלון מתגורר בתל אביב עם אשתו יוני ושלושת ילדיהם.
 • הרב יוסי גולדמן

  סמנכ"ל הלל העולמי
  yossieg@hillelisrael.org
  02-5883947

  הרב יוסי גולדמן פועל בהלל ישראל משנת 1986. בתפקידו הראשון, ניהל הרב גולדמן את הלל ירושלים. במקביל, משנת 1994 ייסד הרב גולדמן את מרכזי הלל במדינות ברית המועצות לשעבר ובעשר השנים לאחר מכן טיפח את גדילתם ופריחתם עד שכללו 27 מרכזי הלל בשבע מדינות חמ"ע שונות. הרב גולדמן הגה והיה אמון על הרחבת ארגון הלל ישראל לאורך השנים והביא להקמת עשרה מרכזים באוניברסיטאות ומכללות ברחבי הארץ. כיום, אמון הרב גולדמן על הקמת מרכזי הלל חדשים באירופה המערבית, בעיקר במדינות גרמניה, צרפת ובלגיה.
  לרב גולדמן תואר ראשון בעסקים וחשבונאות ותואר שני בספרות עברית. הוא הוסמך לרבנות מטעם הסמינר התיאולוגי היהודי ובעל שני תארי ד"ר של כבוד מהסמינר התיאולוגי היהודי בניו יורק ומאוניברסיטת סולומון הבינלאומית בקייב, אוקראינה.
  הרב גולדמן, אשתו ג'ודי וארבעת ילדיהם עלו לארץ מארה"ב בשנת 1985. כיום מתגוררים יוסי וג'ודי בירושלים.
 • יוסף אפשטיין

  סמנכ"ל כספים
  yosefe@hillelisrael.org
  072-2508030
  יוסף הנו סמנכ"ל כספים בהלל ישראל. יוסף עובד בהלל משנת 1997, באותה תקופה היה להלל מרכז אחד בלבד בירושלים. יוסף פיקח על תהליך רישום הלל ישראל כחל"צ והפיכתה מיישות זרה לישראלית. ליוסף רקע במגזר העסקי והשלישי גם יחד והוא עסק בייעוץ כספי לחברות בישראל ובארה"ב, כולל ניהולה הכספי של חברה למוצרי יודאיקה, ניהול כספים ומרקטינג בחברת נדל"ן וייעוץ כלכלי לרשת סופרמרקטים מקומית. ליוסף תואר שני מבי"ס לניהול באוניברסיטת ייל, תואר שני בהיסטוריה יהודית ותואר ראשון בכלכלה, שניהם מאוניברסיטת ישיבה. הוא מתגורר בירושלים בה הוא ואשתו שואבים נחת רבה מילדיהם ונכדיהם.


 • נתי שצ'ופק

  סמנכ"ל פיתוח תוכן
  natis@hillelisrael.org
  02-5883398
  נתי הנה סמנכ"ל פיתוח תוכן בהלל ישראל מאז ספטמבר 2011. לפני כן, שימשה כמנהלת פיתוח מקצועי במטה הלל הבינלאומי בוושינגטון די.סי. שם בין היתר פיתחה וניהלה את תכנית המנהיגות "לפיד". בין השנים 2007-2009 שימשה כשליחה מטעם הסוכנות היהודית בהלל אורוגוואי. על תפקידה זה הוענק לה פרס "שליחה מצטיינת" בשנת 2008.
  לפני תפקידיה בהלל, במהלך לימודיה בפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית, שימשה כמנהלת מרכז לנוער בסיכון. לנתי ניסיון רב בהנחיית קבוצות ובניית תכניות חינוכיות בתחומי המנהיגות, הציונות והתרומה לקהילה. 


 • אסתר אברמוביץ'

  מנהלת חוויות ישראל
  esthera@hillelisrael.org
  072-2148164

  אסתר מתגוררת בירושלים ומרגישה מבורכת על עבודתה בהלל. היא התחילה את הקריירה שלה בהלל באוניברסיטת מרילנד משם עברה להלל באוניברסיטת פנסילבניה. היא עובדת בהלל ישראל משנת 1990. במהלך שנותיה בהלל היא הפיקה הצגות, עבדה עם סטודנטים מנהיגים באוניברסיטה העברית, נסעה עם סטודנטים לפולין שם השתתפה במצעד החיים, נסעה פעמים רבות לברית המועצות לשעבר ופגשה למעלה מ1,500 קבוצות של תגלית – הלל. אסתר בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית ותואר ראשון בלימודי יהדות. היא נהנת לעסוק בבישול, טיול, זכויות נשים, חיים יהודיים, עיצוב, קריאת ספרים ובניית מערכות יחסים.
 • אסתי שלוס

  סגנית מנהלת חוויות ישראל
  taglit@hillelisrael.org
  02-5882069

  אסתי התחילה לעבוד בהלל בתפקיד מנהלת תפעול תכניות בינלאומיות בינואר 2012 אך היא פעילה כסטודנטית בהלל מאז 2005. אסתי סיימה לימודי תואר ראשון באומנות באוניברסיטת ברנדייס ובמהלך לימודיה הייתה במשך שנתיים חברה בועד הסטודנטים המנהל בהלל ברנדייס. ב2011 היא סיימה לימודי תואר שני בעבודה סוציאלית בבית הספר וורזוילר לעבודה סוציאלית. ב-2010 עלתה אסתי לארץ מניו יורק והיא מאושרת על כך שמצאה בית בישראל ובהלל.


 • לנה שטרמן

  רכזת יוזמות לדוברי רוסית
  lena@hillelisrael.org
  052-5047720
  לנה נולדה וגדלה בעיר פרם שברוסיה. לאחר מכן, לטובת לימודיה האוניברסיטאיים, עברה למוסקבה שם קיבלה תואר ראשון בבלשנות. לנה החלה להיות מעורבת בהלל כבר בשנת 2004 אז החלה להיות פעילה בהלל מוסקבה. כחלק מפעילותה בהלל מוסקבה היא ליוותה קבוצות של סטודנטים ב"תגלית" ושימשה כמדריכה בהכשרות וסמינרים. בשנת 2013 הגיעה לנה לארץ כמשתתפת בתכנית המסע "מלמדיה". באפריל 2014 היא עלתה לארץ והחלה את עבודתה בהלל ישראל.


 • קמי קאהן

  מנהלת משרד
  camillek@hillelisrael.org
  02-5883903

  קמי עלתה לארץ עם משפחתה בשנת 2008. היא הצטרפה להלל בשנת 2013 אחרי חמש שנות עבודה נפלאות בתכנית השנתית של "יהודה הצעיר". קמי מרגישה ברת מזל לגור בירושלים עם בעלה רוב וילדיה: אבינועם, דליה ואלי.
 • גלית כהן

  מנהלת חשבונות ראשית
  galitc@hillelisrael.org
  02-5882730
  עובדת בהלל ישראל מאוגוסט 2005 כמנהלת חשבונות. נשואה ליוסי ואמא לחמישה ילדים. מתגוררת עם משפחתה באפרת שבגוש עציון.


 • יהודית עידן

  חשבת שכר
  yehudite@hillelisrael.org
  02-5882097

  יהודית עובדת בהלל משנת 2004 בתפקיד מנהלת חשבונות וחשבת שכר. אם לשישה ילדים וסבתא  לשבעה נכדים מקסימים. מתגוררת בהר שמואל שבגבעת זאב.
 • דינה קרמר

  מנהלת חשבונות
  dinak@hillelisrael.org
  072-2508020
  דינה עלתה לארץ מחמ"ע בשנת 1991. עובדת בהלל כמנהלת חשבונות משנת 2008.
  נשואה לבוריס ואם לשלושה. מתגוררת עם משפחתה במעלה אדומים.


הלל באוניברסיטה העברית בירושלים

 • חלי ברקת טביבי

  מנהלת הלל באוניברסיטה העברית בירושלים
  helib@hillelisrael.org
  02-5883997

  חלי, מנהלת את הלל ירושלים בתשע השנים האחרונות, החלה את דרכה בהלל בשנת 1999 כמשתתפת ומשם יזמה, הנחתה, ריכזה וניהלה את תכניות הלל ירושלים. במהלך השנים, ייסדה וניהלה בהלל ישראל מספר פרויקטים ארציים חברתיים ותרבותיים. חלי, בוגרת האוניברסיטה העברית בירושלים, מכהנת כיו"ר 'רשות הרבים' – הפורום הירושלמי לארגוני התחדשות יהודית, יועצת וחברה בדירקטורים ובוועדים מנהלים של עמותות חברתיות. חלי, רעייתו של אלי ברקת, אם לארבעה בנים, מתגוררת ופעילה חברתית בירושלים ובשכונותיה.
 • אלעד וידלנסקי

  מנהל תכניות בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים
  eladv@hillelisrael.org
  02-5883996

  אלעד הנו מנהל תכניות בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים ממרץ 2017. עוסק בעולם החינוך הבלתי-פורמאלי היהודי משנת 2006 במגוון תפקידים ותכניות שונות בתנועת רמה ובסוכנות היהודית. ירושלמי בוגר האוניברסיטה העברית ובעל תואר ראשון בחינוך ומדעי המדינה, בעל תעודת הוראה, ובקרוב בעל תואר שני במינהל חינוך, מדיניות ומנהיגות. 
הלל באוניברסיטת תל אביב

הלל בבינתחומי הרצליה

 • נילי גליק אסף

  מנהלת הלל בבינתחומי הרצליה
  nillig@hillelisrael.org
  09-9602892
  נילי מנהלת הלל בבינתחומי מספטמבר 2014.  לפני כן ובמשך כשלוש שנים הייתה מנהלת התכניות בהלל באוניברסיטת תל אביב.  בין השנים 2008 - 2010 הייתה שליחת הסוכנות היהודית בהלל באוניברסיטת וויסקונסין במדיסון. נילי בעלת תואר שני בהיסטוריה של עם ישראל ותואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת בר אילן. חברה בצוות ההיגוי של לימודTLV בהתנדבות. השתתפה בתכניות בתי מדרש כגון תכנית העמיתים של קולות, "חיידר משלך" של מכון הרטמן וכד'. מתגוררת ברחובות עם משפחתה.


הלל באוניברסיטת בן גוריון

 • פולה אוברוצקי

  מנהלת הלל באוניברסיטת בן-גוריון
  polao@hillelisrael.org
  052-8515463
   
  פולה הנה מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון מאוגוסט 2015. לפני-כן ובמשך שנתיים הייתה רכזת תכנית "זכור וכבד" בהלל בן-גוריון. פולה הנה סטודנטית לתואר שני בתכנית מנדל למנהיגות חברתית באוניברסיטת בן גוריון ובעלת תואר ראשון לפוליטיקה וממשל וניהול מאוניברסיטת בן גוריון, פולה נחשפה להלל בזכות משלחת שיצאה לבלארוס וליטא בשיתוף עם הלל CASE בשנה"ל תשע"ג. עם חזרתה מהמשלחת ולאור החוויה המשמעותית שעברה, הביעה פולה התעניינות בפעילות הנעשית בהלל בשנה"ל העוקבת, והגישה את מועמדותה לתפקיד רכזת זכור וכבד. בנוסף, ריכזה פולה את המחזור הראשון של תכנית "פניקס", בתמיכת קרן ג'נסיס, הכוללת משלחת לפולין ולליטא ומטרתה פיתוח הזהות בקרב סטודנטים ישראלים דוברי רוסית.
   הלל במכללה האקדמית ספיר

 • יוחאי קייט

  מנהל הלל במכללת ספיר
  yochaik@hillelisrael.org
  052-6149654

  מנהל הלל ספיר.
  נולד וגדל בדימונה ומתגורר כיום בב"ש. פעיל חברתי ויזם. בוגר תואר ראשון בתקשורת במסלול עיתונאות במכללת ספיר וסטודנט לתואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת בן גוריון. עסק בתחום החינוך בירוחם, ניהל את כפר הסטודנטים של עמותת איילים בדימונה והקים חברת פרסום תחתיה הוציא לאור מקומון בעיר דימונה.
הלל בטכניון

 • אנה ויינר

  מנהלת הלל טכניון
  annav@hillelisrael.org
  054-5329309
  אנה  מנהלת את הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון מאז אביב 2014 . שורשיה של אנה נטועים בשני נופים שונים זה של עיר הולדתה קייב וזה של חיפה.  אנה נדבקה בחיידק העמיות היהודית במשלחת של משרד החוץ ועוסקת למעלה מעשור בניהול פרויקטים חינוכיים, פיתוח חומרים והכשרת צוותי חינוך בארץ ובחו"ל בתחומים של זהות יהודית, חינוך בלתי פורמלי והנחיית קבוצות.
  טרם הצטרפותה להלל, אנה הייתה שליחת חינוך בכירה בניו-יורק מטעם הסוכנות היהודית, עבדה במרכז למנהיגות בתפוצות במכללה האקדמית לחינוך "אורנים", הייתה מייסדת-שותפה של חברת "קטרא" והקימה את "פלטפורמה" - כנס בינלאומי ליזמים קהילתיים דוברי רוסית (לא במקביל).בוגרת תואר ראשון בשירותי אנוש ובמדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת חיפה. אנה שמחה להיות חלק מארגון שמביא את חווית המפגש הבינלאומי לקמפוסים של העיר האהובה עליה, ומקווה שפעילות בהלל תגרום לסטודנטים רבים לחלוק את אהבתה לנושא.


 • יעל פרנק

  מנהלת תכניות, הלל בטכניון
  yaelf@hillelisrael.org
  054-3376410

  יעל הנה מנהלת התכניות של הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון החל מדצמבר 2015. לפני כן שימשה כרכזת תכנית קונקטק והחל מן המחזור הראשון מרכזת את קורס העתודות לשליחות- כוכב הצפון. בין השנים 2013-2012 הייתה שליחת הסוכנות היהודית בפדרציית דרום אילינוי. יעל נולדה וגדלה בגליל והיא בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ-ישראל ותואר שני בתכנית רודרמן ללימודי יהדות ארה"ב.
הלל באוניברסיטת חיפה

 • אנה ויינר

  מנהלת הלל באוניברסיטת חיפה
  annav@hillelisrael.org
  04-8240684

  אנה  מנהלת את הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון מאז אביב 2014 .  שורשיה של אנה נטועים בשני נופים שונים זה של עיר הולדתה קייב וזה של חיפה.  אנה נדבקה בחיידק העמיות היהודית במשלחת של משרד החוץ ועוסקת למעלה מעשור בניהול פרויקטים חינוכיים, פיתוח חומרים והכשרת צוותי חינוך בארץ ובחו"ל בתחומים של זהות יהודית, חינוך בלתי פורמלי והנחיית קבוצות. טרם הצטרפותה להלל, אנה הייתה שליחת חינוך בכירה בניו-יורק מטעם הסוכנות היהודית, עבדה במרכז למנהיגות בתפוצות במכללה האקדמית לחינוך "אורנים", הייתה מייסדת-שותפה של חברת "קטרא" והקימה את "פלטפורמה" - כנס בינלאומי ליזמים קהילתיים דוברי רוסית (לא במקביל). בוגרת תואר ראשון בשירותי אנוש ובמדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת חיפה. אנה שמחה להיות חלק מארגון שמביא את חווית המפגש הבינלאומי לקמפוסים של העיר האהובה עליה, ומקווה שפעילות בהלל תגרום לסטודנטים רבים לחלוק את אהבתה לנושא.


 • יעל פרנק

  מנהלת תכניות, הלל באוניברסיטת חיפה
  yaelf@hillelisrael.org
  054-3376410

  יעל הנה מנהלת התכניות של הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון החל מדצמבר 2015. לפני כן שימשה כרכזת תכנית קונקטק והחל מן המחזור הראשון מרכזת את קורס העתודות לשליחות- כוכב הצפון. בין השנים 2013-2012 הייתה שליחת הסוכנות היהודית בפדרציית דרום אילינוי. יעל נולדה וגדלה בגליל והיא בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ-ישראל ותואר שני בתכנית רודרמן ללימודי יהדות ארה"ב.
הלל במכללה האקדמית תל חי

 • דניאלה פילדס - אלמליח

  מנהלת הלל במכללה האקדמית תל חי
  daniellafe@hillelisrael.org
  058-4771237
  דניאלה מנהלת את הלל במכללה האקדמית תל חי מאוקטובר 2014. דניאלה הצטרפה להלל תל חי זמן קצר לאחר חזרתה משליחות מטעם הסוכנות היהודית בססקטון קנדה. במסגרת שליחותה עבדה דניאלה עם כל שכבות האוכלוסיה מילדים וטף ועד מבוגרים וקשישים. בין היתר, היא עבדה עם צוות הלל אוניברסיטת ססקצ'ואן שם נחשפה למימד הבינלאומי של הארגון. דניאלה סיימה בהצטיינות יתרה תואר ראשון בחוג ל"תרבות יצירה והפקה" במכללת ספיר, במסלול אמנות ואוצרות.הלל ישראל בע"מ חל"צ
מרכז הלל ישראל ע"ש אדגר ברונפמן ז"ל
בנין יוסף מאיירהוף
האוניברסיטה העברית בירושלים
הר הצופים, ירושלים, 91905


info@hillelisrael.org
972-2-588-3903

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.