facebook.

לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.
 

שותפים
השותפים מופיעים על פי סדר הא'-ב'
 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית


  אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטים הלומדים בקמפוסים השונים של האוניברסיטה העברית. האגודה מייצגת (נכון לשנת הלימודים תשע"ב) כ-22,000 סטודנטים הלומדים בקמפוסים הר הצופים, עין כרם, גבעת רם בירושלים ובקמפוס רחובות של האוניברסיטה העברית
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים בקמפוס
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה


  אגודת הסטודנטים הנה עמותה הפועלת לרווחת הסטודנטים/ות באוניברסיטת חיפה, ומטרתה לסייע להם בהיבטים השונים המהווים חלק מחייהם של תלמידים במוסד אקדמי.האגודה מורכבת מרשות נבחרת, שהיא מועצת נציגי/ות החוגים, המונה 40 נציגים/ות מכהנים/ות. נציגים/ות אלו נבחרים/ות מתוך החוגים, כשלכל חוג יש מספר נציגים/ות יחסי למספר התלמידים/ות בחוג.מועצת האגודה בוחרת את חברי/ות ועד אגודת הסטודנטים. ועד האגודה הוא הרשות המבצעת של אגודת הסטודנטים והוא מייצג אותה כלפי כל גוף שמחוצה לה.
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים בבינתחומי


  אגודת הסטודנטים בבינתחומי נוסדה בשנת 1994 ובמשך שנות פעילותה הפכה לגוף מוביל בחברה הישראלית בתחום המעורבות חברתית, העזרה לקהילה והתרבות. בנוסף, האגודה נחשבת למובילה בארץ בתחום המנהיגות והציונות: פעילות לטובת המשרתים במילואים, למען השוויון בנטל, פרויקט "אהבת הארץ" - סדרת טיולים שנתית ברחבי ישראל, והוצאת משלחת עצמאית לפולין ופעילות למען ניצולי שואה לאורך השנה. האגודה הינה גוף א-מפלגתי, אך יחד עם זאת היא מעורבת בתהליכים "פוליטיים", מתוך הבנה שכל שינוי חברתי הינו שינוי פוליטי. במקביל, האגודה מעודדת את הסטודנטים לקחת חלק בעולם הפוליטיקה, ואף מייצרת תוכן ופעילויות שייצרו מעורבות פוליטית של הסטודנטים. האגודה היא עמותה רשומה, כלומר היא פועלת כ"מוסד ללא כוונת רווח" (מלכ"ר), על פי חוק העמותות (מומלץ לקרוא כדי להבין, החוק מאוד נהיר ופשוט) ובסוף שנה מאזנה "נקי", כלומר, היא לא צוברת רווחים. בשנת 2011 זכתה האגודה לאות הניהול התקין של רשם העמותות, אחת האגודות הבודדות בארץ המחזיקה בתקן זה.

  לאתר אגודת הסטודנטים בבינתחומי


 • אגודת הסטודנטים בטכניון


   
  אס”ט – אגודת הסטודנטים בטכניון היא אחת האגודות הגדולות והותיקות בארץ.  תפקיד האגודה הוא לייצג את הסטודנטים בפני הטכניון ולהספק שירותים הנחוצים לסטודנטים בשנים בהם הם מהווים חלק ממשפחת הטכניון.
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים במכללת ספיר


  אגודת הסטודנטים הוא ארגון חיצוני למכללה תחת התאחדות הסטודנטים בישראל. האגודה מורכבת מסטודנטים במכללה הפועלים באופן יומיומי למען רווחת הסטודנטים,ורואים לנגד עינייהם את האינטרסים של הסטודנטים בלבד.
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים במכללת תל חי


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים במכללה
  לאתר האגודה


 • אוניברסיטת בן-גוריון בנגב


   
  אוניברסיטת מחקר רב-תחומית ברמה בין-לאומית מעולה, המובילה מצויינות מחקרית, חדשנות מדעית, מחקר בין-תחומי ומדע יישומי המשפיע על חיי היום-יום, מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית ופועלת לקידום פיתוח הנגב, ישראל והעולם.אוניברסיטה המהווה מוקד משיכה לחוקרים וסטודנטים מצוינים מהארץ ומהעולם, בעלי חשיבה מקורית ויזמית לצד מצפון חברתי ומעורבות אזרחית, המשתלבים בהנהגה והובלה במגוון תחומי החיים.
  לאתר האוניברסיטה


 • אוניברסיטת חיפה


  אוניברסיטת חיפה הינה מוסד אקדמי בעל חשיבות אסטרטגית למדינת ישראל, בהיותה אוניברסיטת המחקר הגדולה ביותר באזור הצפון ובעלת הרכב סטודנטים ייחודי, הכולל את המספר הגדול ביותר של אנשי צבא וביטחון הרוכשים בה את השכלתם האקדמית לצד אזרחים יהודים, חרדים, חילונים, עולים חדשים, ערבים ודרוזים. יעודה המיוחד של אוניברסיטת חיפה הוא לייצר מצוינות אקדמית ולקדם ישראליות משותפת וזהות אזרחית דמוקרטית בסביבה של סובלנות ורב תרבותיות, סביבה התורמת למחקר מצטיין ולבוגרים איכותיים, יצירתיים ופוריים יותר. אנו רואים ביעוד זה – יצירת מחקר מצטיין תוך חיזוק הצפון בסביבה רב תרבותית – יעוד בעל חשיבות אסטרטגית להמשך קיומה ושגשוגה של מדינת ישראל.
  לאתר האוניברסיטה


 • אוניברסיטת תל-אביב


  אוניברסיטת תל-אביב היא אוניברסיטת המחקר הגדולה בישראל ובעלת המגוון הרחב ביותר של תחומי לימוד ומחקר. לומדים בה כ-30,000 סטודנטים בכל מסגרות הלימוד והתארים, ועל הסגל האקדמי נמנים מרצים וחוקרים מן הצמרת העולמית, המשפיעים במחקריהם על כל תחומי החיים והתרבות
  לאתר האוניברסיטה


 • אורות האמונה


  בית מדרש פתוח לעניינים שברוח
  לאתר הארגון


 • אי.ג'י.טי


  IGT- אי.ג'י.טי
  לאתר החברה


 • בי"ס רוטברג לתלמידי חוץ באוניברסיטה העברית


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • בית אבות ליאון רקנאטי


  בית אבות ליאון רקנאטי משמש דיור מוגן באווירה משפחתית, יחודי לדוברי לאדינו. הבית נוסד בשנת תשי"ז 1956 ע"י מנהיגות עולי יוון, במטרה להיטיב עם חברי קהילת הלאדינו בארץ. הבית קולט יוצאי ארצות יוון, טורקיה, מצרים, בולגריה והבלקן, דוברי לאדינו ו\או צרפתית.
  לאתר בית האבות


 • בית אבי חי


  בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר יוצרים חוויה תרבותית ייחודית. המשתתפים באירועי בית אבי חי מוזמנים ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.
  לאתר בית אביחי


 • בית המדרש לרבנים באמריקה


  JTS - בית המדרש לרבנים באמריקה
  בית המדרש לרבנים באמריקה הוא המרכז האקדמי והרוחני העליון של הזרם היהודי הקונסרבטיבי.
  לאתר הארגון


 • בית הספר הבינלאומי באוניברסיטת חיפה


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • בית הספר הבינלאומי בטכניון


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • בית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקאנטי


  ביה"ס הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי במרכז הבינתחומי הרצליה הינו ייחודי בנוף האקדמי בישראל והוא מציע תכניות לימודים מלאות לתארים ראשונים ושניים, הנלמדות בשפה האנגלית: במנהל עסקים, בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה, בתקשורת ובפסיכולוגיה. מסלולי הלימוד מקבילים מבחינה אקדמית למסלולי הלימוד המתקיימים בעברית. צוות בית הספר הבינלאומי בבינתחומי הרצליה תומך ומלווה את הסטודנטים בתקופת לימודיהם ובנוסף, תלמידי בית הספר נהנים מתכניות חברתיות מגוונות, הכוללות טיולים חווייתיים בארץ, סופי שבוע נושאיים, ארוחות שבת משותפות, התנדבות קהילתית, ואירועים רבים אחרים המלווים את תקופת לימודיהם בישראל. התכניות החברתיות נועדו לסייע לסטודנטים מהעולם להכיר את ישראל ואת החברה הישראלית באופן בלתי אמצעי.

  לאתר בית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקאנטי (באנגלית)
 • האוניברסיטה העברית בירושלים


  האוניברסיטה העברית בירושלים, שנוסדה ב-1918 ונפתחה רשמית ב-1925, היא האוניברסיטה הוותיקה בישראל ואוניברסיטת המחקר המובילה בה. האוניברסיטה העברית נמנית עם מאה האוניברסיטאות הטובות בעולם והיא ראשונה בארץ בדירוגים בין-לאומיים. ההכרה שהיא זוכה לה מוכיחה שהיא ראויה למוניטין המצוין שלה ולתפקידה המוביל בקהילה המדעית. האוניברסיטה דוגלת במצוינות ומציעה קשת רחבה של תחומי לימוד – ממדעי הרוח, החברה והמשפטים ועד למדעי הטבע, החיים והרפואה. האוניברסיטה מקדמת שיתופי פעולה רב-תחומיים בארץ ובעולם ומגשרת בין המחקר האקדמי ליישומו בחברה ובתעשייה.
  לאתר האוניברסיטה


 • הדבר הבא


  הדבר הבא מפתחת ומלווה תכניות התמחות לסטודנטים ברחבי הארץ. בשוק התעסוקה התחרותי של היום זה כבר ידוע: השתלבות בעולם התעסוקה יכולה להיות עסק לא פשוט, אפילו מתסכל, עבור בוגרי אוניברסיטאות ומכללות שלא רכשו ניסיון מעשי בתחומם.באמצעות ההתמחות, הדבר הבא יוצרת גשרים עליהם יכולים סטודנטים לעבור מעולם ההשכלה לעולם התעסוקה, לאחר שרכשו ניסיון בשטח. ההתמחות במוסדות עסקיים וציבוריים נחשבים, מאפשרת לסטודנטים להשתלב, כבר במהלך הלימודים, בתפקידים המתאימים לתחום לימודיהם ולאופק התעסוקתי שלהם, לצבור נסיון תעסוקתי ולרכוש יתרון יחסי חשוב בעולם העבודה.המתמחים המשתתפים בתוכנית זוכים לא רק להשתלב במשרת התמחות איכותית, אלא גם בייעוץ אישי-תעסוקתי, רשת עמיתים רחבה וחיזוק מיומנויות נדרשות בעולם העבודה. כל זאת על מנת למנף את ההתמחות לתעסוקה הולמת השכלה.
  לאתר הדבר הבא


 • ההסתדרות הציונית


  ההסתדרות הציונית העולמית נוסדה ביוזמתו של בנימין זאב הרצל בקונגרס הציוני הראשון שהתקיים באוגוסט 1897 בבזל, שווייץ. מטרותיה של התנועה הציונית בעת היווסדה הוגדרו בהחלטת אותו קונגרס שנודעה בשם "תכנית בזל". הציונות שואפת להקים לעם ישראל בית מולדת בארץ ישראל מובטח לפי משפט הכלל.
  לאתר ההסתדרות הציונית


 • החוויה הישראלית


  ה”חוויה הישראלית” מתמחה בארגון טיולים קבוצתיים לישראל עבור בני נוער, סטודנטים ומבוגרים מכל רחבי העולם.  מטרת החברה היא להוציא לפועל טיולים חווייתיים וחינוכיים בישראל ברוח יהודית-ציונית, על מנת לחזק את הזהות היהודית בקרב יהודי התפוצות. עיקר הדגש הוא על קבוצות של נוער יהודי. במשך 55 שנה נוהלו תוכניות ה”חוויה הישראלית” באמצעות חטיבה של “מחלקת הנוער והחלוץ”, אשר בשלב מאוחר יותר התמזגה עם מחלקת החינוך של ה”סוכנות היהודית”.
  לאתר החוויה


 • הטכניון


  אוניברסיטת מחקר מדעית-טכנולוגית בין עשר המובילות בעולם בפיתוח הון אנושי, מנהיגות ויצירת ידע, הפועלת לקידום מדינת ישראל והאנושות.
  לאתר הטכניון


 • המכללה האקדמית ספיר


  המכללה האקדמית ספיר שוכנת בנגב הצפוני, במרחק כשעה נסיעה מת"א, וכחצי שעה מבאר שבע. ביסוד המכללה עומדת השאיפה ליצור סביבת לימודים מאתגרת שתהא מפתח לטיפוח מצוינות. סגל ההוראה של המכללה כולל כ- 850 פרופסורים ומרצים מעולים ומנוסים. הקמפוס ירוק ומטופח ובנוי מעשרות בניינים מודרניים המשתלבים במרחב הכפרי של צפון הנגב. זוהי סביבת לימודים אידיאלית המציעה חיים סטודנטיאליים תוססים, המשולבים בתכניות לימודים ברמה אקדמית מעולה.
  לאתר המכללה


 • המכללה האקדמית תל חי


  המכללה האקדמית תל חי החלה לפעול כמוסד אקדמי עצמאי בהיתר המועצה להשכלה גבוהה בשנת תשנ"ד, בתוך הקמפוס של המכללה האזורית תל חי. בשנת תשנ"ז היא הוכרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד עצמאי להשכלה גבוהה הרשאי להעניק תואר ראשון. בתשס"ח המכללה קיבלה אישור לשלוש תוכניות לתואר שני. כיום מתקיימים במכללה לימודים באחד עשר חוגים אקדמיים ושלל תוכניות לימוד לא אקדמיות.
  לאתר המכללה


 • המרכז הבינתחומי הרצליה


  על פי מודל אוניברסיטאות העילית (Ivy League) בארה"ב, פועל המרכז הבינתחומי הרצליה כמוסד אקדמי חופשי, ראשון מסוגו בישראל. המרכז נוסד בשנת 1994 על ידי נשיאו, פרופ' אוריאל רייכמן, לתועלת החברה והציבור. בשל בחירתו לא לקבל סבסוד ממערכת התקצוב הממשלתית של ההשכלה הגבוהה, נהנה הבינתחומי מחרות אקדמית ומנהלית מלאה. מטרת הבינתחומי הרצליה להכשיר את מנהיגות העתיד של מדינת ישראל, באמצעות השכלה בינתחומית, המשלבת ידע תיאורטי מעמיק עם הכשרה מעשית, ובהנחיית סגל מרצים וחוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם ובישראל. גישתו היא הקפדה על מצוינות במחקר ובהוראה, לצד דגש על אחריות חברתית ומעורבות בקהילה. מאז הקמתו, הצליח הבינתחומי הרצליה להיות חלוץ בתחומים רבים ולהוביל מהפכה במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, שאת עקבותיה ניתן לראות כיום במוסדות אקדמיים אחרים.
  http://portal.idc.ac.il/he/main/homepage/pages/homepage.aspx


 • המשרד לקשרי ישראל ניו יורק


   
  במסגרת "המשרד לקשרי ישראל ניו יורק" פועלים כיום כ  26 פרויקטים משותפים בין ארגונים בניו יורק, בישראל - מרביתם בירושלים, והיתר באשדוד, רמת השרון, חולון, עלמא (תל אביב), שוהם, מכללת אורנים והרצליה. כ- 1/3 מהפרויקטים משולשים יחד עם מדינה נוספת באירופה כגון: לונדון, אוקראינה - דנייפרפוטרובסק , קייב מינכן, ברלין, פרנקפורט, בודפשט,  סופיה - בולגריה וכו'... כל הפרויקטים הינם הדדיים (קרי ארגון בישראל וארגון בניו יורק) ועוסקים בקשרי גומלין, זהות יהודית, מנהיגות, הבדלים בין תרבותיים ועמיות יהודית.  הפרויקטים פונים לאוכלוסיות שונות כגון, פעילים, נוער, צוותים מקצועיים, בתי ספר, סטודנטים,  ארגונים חברתיים ועוד.
  לאתר


 • הסוכנות היהודית לארץ ישראל


  מאז הקמתה בשנת 1929 פעלה הסוכנות היהודית למען השבתם הביתה של למעלה מ-3,000,000 עולים, ייסדה למעלה מ-450 ישובים ברחבי ישראל, חינכה למעלה מ-300,000 אלף ילדים ב"עליית הנוער" והקימה למעלה מ-1,500 מוסדות חינוך ותרבות. כיום, פועל הארגון בארבעה תחומים עיקריים: עלייה, נתינה חברתית, חוויה ישראלית וקירוב בין ישראל לבין קהילות יהודיות מסביב לעולם.
  http://www.jewishagency.org/he/


 • הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה


  JFNA - הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה
  הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה מייצגות 153 פדרציות יהודיות ולמעלה מ300 קהילות אשר מגייסות ומעניקות למעלה מ3 ביליון דולר בשנה לשירותי רווחה, חברה וחינוך. הארגון מגן על ותומך ברווחתם של יהודים ברחבי העולם דרך ערכי תיקון עולם, צדקה ותורה.
  http://www.jewishfederations.org/


 • הקרן לידידות


  הקרן לידידות הינה ארגון פילנתרופי התומך בחוסן הלאומי והחברתי של העם היהודי ומדינת ישראל.  הקרן מגייסת כספים הודות לנדיבותם של נוצרים אוהבי ישראל ברחבי העולם. הקרן הוקמה בשנת 1983 בארה"ב ע"י הרב יחיאל אקשטיין ובשנת 2000 נפתחו משרדי הקרן לידידות בישראל. הקרן לידידות פועלת על מנת ליזום, ליצור ולהפעיל מיזמים להשפעה חברתית וליצירת שינוי שיביא לחיזוק החוסן הלאומי-חברתי. במהלך שנות פעילותה יצרה הקרן שיתוף פעולה אסטרטגי עם משרדי הממשלה, רשויות מקומיות, ארגונים חברתיים, ארגונים ציבוריים, יהודיים ועוד. הקרן לידידות היא קרן דינמית אשר בוחנת כל העת את הצרכים האמיתיים של החברה בישראל ומציעה פתרונות לאתגרים החשובים במיוחד לעוצמתה של מדינת ישראל במישור החברתי. 
  לאתר הקרן
 • הקרן לירושלים


  הקרן לירושלים, שנוסדה בשנת 1966 על ידי טדי קולק, פועלת ללא לאות למעלה מ- 40 שנה כדי להבטיח שירושלים תהיה עיר מודרנית, סובלנית, פתוחה ופלורליסטית. בד בבד עם הדאגה לרווחתם של תושבי ירושלים, פועלת הקרן לירושלים לחיזוק המרקם החברתי הייחודי בעיר ויחסי שכנות טובה בין קהילותיה וכן לביסוס מעמדה של ירושלים כבירת ישראל, מרכז לעם היהודי ומוקד משיכה לבני כל הדתות.
  http://www.jerusalemfoundation.co.il/


 • הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל


  הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל היא עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה
  http://k-shoa.org/


 • התאחדות הסטודנטים


  התאחדות הסטודנטים בישראל הינה ארגון הגג של 64 אגודות סטודנטים בישראל ומייצגת כ-300,000 סטודנטים וסטודנטיות הלומדים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. ההתאחדות הוקמה בשנת 1934 במטרה לשמור על מעמד הסטודנטים בישראל ולקדם את זכויותיהם בכל תחומי החיים. בד בבד, פועלת התאחדות הסטודנטים לקידום החברה בישראל, הן באמצעות קידום רפורמות חברתיות והן באמצעות פיתוח והשתתפות בפרויקטים של מעורבות חברתית והתנדבות. בחזון ההתאחדות, תפקיד הסטודנטים בחברה אינו מתמצה ברכישת השכלה ובקניית דעת, כי אם במעורבות אקטיבית ומתמשכת לשיפור פני החברה בה הם חיים. בנוסף, ההתאחדות מקיימת פעילות הסברה למען ישראל בקמפוסים ברחבי העולם, ונמצאת בקשר מתמיד עם ארגוני סטודנטים עולמיים, לרבות ארגוני סטודנטים יהודיים.
  לאתר התאחדות הסטודנטים
 • התנועה ליהדות מתקדמת


  התנועה ליהדות מתקדמת בישראל היא ארגון הגג של הקהילות והמוסדות הרפורמיים בישראל. התנועה מאוגדת כעמותה ומתנהלת כמוסד ללא כוונת רווח. התנועה הישראלית הינה חלק מתנועה עולמית, הפועלת באמצעות 1200 קהילות ומרכזיים קהילתיים בלמעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם.
  לאתר התנועה ליהדות מתקדמת


 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • חברותא


  בית מדרש לתלמידי האוניברסיטה העברית בירושלים. בית המדרש 'חברותא' מיועד לסטודנטים וסטודנטיות, חילונים ודתיים, הלומדים באוניברסיטה העברית ומבקשים לקבוע עתים לתורה במסגרת קבועה בד בבד עם לימודיהם האקדמיים. בית המדרש משלב לימוד מסורתי עם מתודות אקדמיות ודיסציפלינות שונות ומוצעת בו מסגרת לימוד המותאמת לרמות השונות, ממתחילים ועד לתלמידים שלמדו שנים רבות.
  http://havruta.huji.ac.il/index.php


 • חברותא- איילת השחר


  עמותת “איילת השחר”נוסדה לפני כחמש עשרה שנים ומטרתה לגשר בין דתיים לחילוניים כתוצאה מהקרע החברתי העמוק הקיים בחברה הישראלית. "איילת השחר" מתמקדת באיחוד וגישור העם ע"י יצירת חוויות, הבנה והדדיות דו כיוונית המאפשרת יצירת קשרים והרחבת אופקים משני צידי המתרס.
  לאתר


 • י"ב בחשון


  י"ב בחשוון- התנועה לחיזוק הסובלנות בחינוך הדתי (ע"ר)
  http://www.12heshvan.org/org_item.asp?item_id=24


 • יד הנדיב


  יד הנדיב שמה לה למטרה יצירת משאבים לשם קידום ישראל כחברה דמוקרטית, תוססת ובריאה המחויבת לערכים יהודיים ולשוויון הזדמנויות למען כל תושביה, וזאת על מנת להמשיך ולפתח את המסורת הפילנתרופית של משפחת רוטשילד.
  http://www.yadhanadiv.org.il/he


 • יוזמת הלמידה היהודית בקמפוס (OU- JLIC)


  התכנית נועדה לסייע לצעירים ולצעירות יהודים לשמור היבטים מרכזיים בחיים היהודיים, כגון תפילה, כשרות, שבת וחגים. מחנכי JLIC משמשים מורים ומודלים לחיקוי ב-23 אוניברסיטאות בארה"ב ובישראל, לומדים עם תלמידים אחד על אחד, מתאמים שיעורים שבועיים ומארגנים הרצאות אורח ואירועים אחרים.
  לאתר
 • כפר הסטודנטים איילים


  עמותת איילים הוקמה בשנת 2002 ע”י חבורת צעירים יוצאי צבא, במטרה לחזק את מפעל ההתיישבות והמעורבות החברתית בנגב ובגליל. תפקיד העמותה הוא להחיות דגם ישראלי של ההתיישבות, המונע ע”י צעירים, תוך יצירת אקלים ערכי וחידוש רעיון הציונות – בדגם המתאים למאה ה-21. זאת דרך חינוך לערכי ציונות, יזמות צעירה באזורים מועדפים, וטיפוח ערכים כגון: חיבור בין אדם לאדמה, ובין האדם לחברה.
  http://ayalim.org.il/


 • מגבית קנדה


  UIA - מגבית קנדה
  המגבית המאוחדת לישראל בקנדה הינו ארגון גג, המייצג בארץ את 15 הפדרציות היהודיות ברחבי קנדה. אנו במגבית קנדה מבטיחים, כי כל תרומות יהודי קנדה יגיעו למטרותיהן המדויקות כפי שהוגדרו מלכתחילה. מעבר לפיקוח על קרנות התרומה הקנדיות, פועלת מגבית קנדה בארבעה תחומים עיקריים: תכניות, פרויקטים, מלגות ומשלחות.
  http://www.magbitcanada.org.il/indexh.asp


 • מגוון - הקיבוץ העירוני בשדרות


  המניע האידיאולוגי להקמת הקיבוץ העירוני בשדרות שייך לקבוצת צעירים שרצתה לעצב מודל חלוצי חברתי חדש ואלטרנטיבה לקיבוץ הכפרי המסורתי. מטרתם היתה להקים קהילה שיתופית המושתתת על יסודות עמוקים של סולידאריות חברתית בתוך סביבה שאיננה שיתופית. זאת תוך חתירה מתמדת לבניית דיאלוג עם תושבי המקום שיוביל לעשייה משותפת המבוססת על אינטרסים הדדיים. שדרות נבחרה מכיוון שהיתה יישוב קטן יחסית, שאיפשר השתלבות באורחות החיים העירוניים וקרקע פורייה לייזום והובלה של פרויקטים חדשים ותהליכי שינוי בתחומים מגוונים. זאת לצד בניית מסגרות משותפות עם תושבי המקום בתחומי חיים שונים כגון: תעסוקה, חינוך, תרבות, דיור ועוד.
  http://www.migvan.org.il/# • מועצה אזורית שער הנגב


  אשכול תרבות ופנאי
  http://www.sng.org.il/ 


 • מיזם שבת unplugged - עמותת שערים


  מיזם שבתUNPLUGGED  מבית קרן אבי חי (ע"ר) פועל לקידום ההזדמנויות החברתיות הקיימות בשבת, בתוכן החיובי שמביאה איתה השבת ובמתנות הגדולות והקטנות שהיא מספקת לנו כחברה. מתנות שלפעמים נעלמות מתחת לשיח פלגני ומתחת לשגרה שסוחפת אותנו, בין אם זה המסך, העבודה, הלחצים והניכור המאפיינים לעתים את החברה שבה אנו חיות וחיים.
  לאתר המיזם


 • מכון פרדס לחינוך יהודי


  מכון פרדס לחינוך יהודי מפגיש יהודים בעלי רקע מגוון ללימוד טקסטים קלאסיים וסוגיות עכשוויות ביהדות, בסביבת לימוד פתוחה, חמה ומאתגרת.מכון פרדס מציע תכניות המיועדות לנשים וגברים כאחד, כולל תכנית שנתית, תכנית למחנכים, מבחר תכניות קיץ, אירועים בישראל ובצפון אמריקה במהלך השנה.מכון פרדס, הממוקם בירושלים, מציע חוויות מעבר לכותלי בית המדרש, ותלמידיו זוכים להזדמנות לתור את ישראל, לחגוג שבתות וחגים כחלק מקהילה דינמית, ולהשתתף בפרויקטים חברתיים שונים.מכון פרדס אינו משתייך לזרם מסוים, וגיוון הוא חלק חשוב מתהליך הלימוד וגם המטרה שלנו. אך בד ובד, אנו מושרשים במסורת ומכון פרדס כמוסד, מקיים את חוקי ההלכה.
  אתר פרדס
 • מכון ראות


  מכון ראוּת הוקם בשנת 2004 על ידי גידי גרינשטיין ,במטרה להשפיע השפעה משמעותית, מהותית ומתמשכת על עיצוב עתידם של מדינת ישראל והעם היהודי, ולהטביע טביעת אצבע יהודית וישראלית על עתיד העולם. חזונו של מכון ראוּת רואה את הציונות במאה ה-21, כזכותו של העם היהודי להגדרה עצמית במדינת ישראל כמדינה בטוחה, משגשגת ודמוקרטית. הערך הייחודי של מכון ראוּת הוא בזיהוי תחומים בהם נוצרות הזדמנויות או הפתעות אסטרטגיות לישראל ולעולם היהודי; במחקר ממוקד של תחומים אלה; ובניסיון להשפיע באמצעות גיבוש מענה לאתגרים אלו. מכון ראוּת פועל להנעה של שינויים במרקם הערכים, סדרי העדיפויות ותבניות ההתנהלות של אלו בעמדות מנהיגות, סמכות והשפעה.
  http://reut-institute.org/


 • מסע


  פרויקט "מסע" הוא פרויקט של ממשלת ישראל והסוכנות היהודית, לעידוד שהות של צעירים יהודים בישראל לתקופה של סמסטר עד שנה. 
  http://www.masaisrael.org/


 • מרחבים


  מרחבים פועל לסייע לאזרחים ואזרחיות צעירים מרקעים שונים להכיר את האחר, להעריך שונות, לפתח תודעה אזרחית משותפת וליצור כיתות, בתי ספר, וקהילות הוגנות יותר.
  http://www.machon-merchavim.org.il/index.php?lang=he


 • מרכז הצעירים בחיפה


  מרכז הצעירים חיפה הוקם ע"י עיריית חיפה , מערכת החינוך  והתרבות –רשות הנוער והצעירים , בתמיכת שותפות חיפה בוסטון וג'וינט ישראל במטרה ליצור קשר בין הצעיר לעיר , ולהעניק סל שירותים  נרחב  בתחומים מגוונים הרלוונטיים לחיי הצעירים בעיר והכל תחת קורת גג אחת. מרכז הצעירים פועל רבות לרווחת הצעירים בתעסוקה, השכלה, מעורבות חברתית, תרבות יזמות ועוד.
  http://www.haifa.muni.il/Haifa/Pages/youngCenter.aspx?x=632 • משען באר שבע


  משען באר-שבע הוקם לפני חמש עשרה שנה, ומטרתו היתה לתת בית חם ותרבותי לבני גיל הזהב באזור הדרום. אפשר לומר שמטרה זו הושגה ועוד הרבה יותר מזה – כיום הבית מהווה אבן שואבת לכל מי שמחפש דיור מוגן בבאר שבע.מיום הקמתו, פועל בית דיור מוגן משען באר שבע למען ובשיתוף קשת רחבה של גורמים בקהילה. ברוח זו הפך הבית מרכז לפעילויות רבות ומגוונות- כמו שיתוף פעולה עם בתי ספר מהסביבה, הצבא, המשטרה, אגף הרווחה בעיריית באר-שבע, ארגוני מתנדבים, אוניברסיטת בן גוריון, מועדון הליונס (שקבע בה את מקום מושבו), עמותות שונות, וכמובן מועדוני וועדי גמלאים מרחבי העיר ומחוצה לה
  לאתר משען


 • מתחם התחנה הראשונה בירושלים


  תחנת הרכבת המקורית בירושלים כללה בניין בן שתי קומות עם שני אגפים צדדיים של קומה אחת, מנגנון לשינוי כיוון הרכבת, מקלט ומיכל מים גדול. הארכיטקטורה הושפעה מאלמנטים אירופאים וטמפלרים מהמאה ה-19. המבנה היה זהה למדי למבנה התחנה ביפו, למעט חומרי הבניין – כאשר בתחנה בירושלים השתמשו באבן גיר מקומית. עם הזמן נבנו תוספות שונות בהם שכבת בטון עבה שכיסתה את הגג מפחד ההפצצות של המטוסים האיטלקיים בימי המנדט הבריטי. עם סגירת התחנה לפעילות, הפך המתחם למוזנח ונטוש, זאת עד לעבודות השיקום והשימור ופתיחתו מחדש בשנת 2013.
  לאתר התחנה הראשונה


 • ניליביט

 • נתיבים מרכז צעירים שדרות


  מרכז נתיבים הוקם במטרה לאפשר השתלבות מיטבית של תושבים בחברה ובחיי היישוב, תוך מימוש הפוטנציאל האישי והעצמתם, באמצעות פעילות לקידום השכלה גבוהה, הכשרה מקצועית ופתרונות תעסוקה מודרניים. המרכז שם דגש מיוחד על העצמת צעירים עולים ושילובם ביישוב, ופועל לפיתוח פרוייקטים לצעירים בעיר תחת תחום המעורבות החברתית, התרבות והפנאי. המרכז מציע ייעוץ והכוונה ברמה האישית, לצד מגוון פעילויות אשר יוצרות רצף של אפשרות התקדמות לצעירי העיר על מנת שיוכלו למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורם וכדי שימקסמו את הפוטנציאל האישי שלהם. 
  אתר נתיבים


 • סינמטק ירושלים


  ב-1973 חלם ג'ורג' אוסטרובסקי על הקמת סינמטק בישראל. במשך שנים ניהלו וים וליה ון ליר הקרנות סדירות של סרטים מהארכיון הישראלי לסרטים בחיפה, תל אביב ואחר כך בירושלים. מודע להתלהבותם ולידע הרחב שלהם בענייני קולנוע, פנה ג'ורג' אל בני הזוג ון ליר, וכעבור שנה הצליח לפתות אותם לחלוק איתו את החלום. יחד פנו לשכנע את טדי קולק.  הרצון להפריח את גיא בן הינום, למרגלות חומות העיר העתיקה, הוביל את הקבוצה אל האתר המושלם. ג'ורג' אוסטרובסקי תרם מיליון דולר כדי להתחיל את הפרויקט, ומאז ממשיכה משפחתו לתמוך במקום מדי שנה בשנה. טדי קולק, בשיתוף הקרן לירושלים ובעזרת תמיכתם של ידידים בתעשיית הקולנוע ההוליוודית והעולמית, איגדו יחד את האמצעים הדרושים להשלמת הפרויקט. קרן ירושלים, ובהמשך גם קרן ון ליר, ממשיכים  לספק מימון ניכר לתמיכה בסינמטק.ב-1981 נפתח הסינמטק הירושלמי באופן רשמי, וליה ון ליר התמנתה למנהלת שלו. השפה האוניברסלית של הקולנוע הפכה לחלק בלתי נפרד מנופה של ירושלים.
  לאתר סינמטק ירושלים
 • סינמטק שדרות


  סינמטק שדרות נוסד בדצמבר 1999. סינמטק שדרות הוקם במטרה לעלות לסדר היום הציבורי את חיי התרבות של אוכלוסיית הדרום ובמטרה לצמצם הפער שבין המרכז לפריפריה.
  לאתר הסינמטק


 • עומדים בשער


  פרויקט להגנת זכויות עובדי האבטחה במוסדות החינוך
  לדף הפייסבוק


 • עיריית חיפה


  העיר חיפה היא מטרופולין הצפון. עיר של כלל תושביה, עיר מודרנית, הנותנת מענה בכל תחום, לכל מיגוון האוכלוסיות השותפות ליצירת מירקם חיים עשיר ורב תרבותי. אנו פועלים על מנת לבסס את מעמדה של חיפה כבירת הצפון ומושכים אליה בשנים האחרונות תושבים הבאים אליה מכל הארץ. אנו עושים זאת על ידי יצירת היצע של שירותים מטרופוליניים ושירותים איכותיים כתעסוקה, מסחר, אקדמיה, הייטק, כנסים ותיירות, שירותי רפואה מתקדמים, אירועי תרבות ובידור, מערכת חינוך איכותי, תיאטרון עירוני ומוזיאונים, תזמורת סימפונית, בתי קפה מסעדות ומרכזי קניות.
  http://www.haifa.muni.il/haifa/Pages/homepage.aspx


 • עיריית שדרות אגף הקליטה


  לאתר עיריית שדרות


 • עמותת גוונים


  עמותת גוונים היא ארגון לשינוי חברתי המנסה ליצור עבור כל אדם, את התנאים הדרושים להתפתחותו. גוונים מתמקדת בסיוע לאוכלוסיות מוחלשות, המטופלות על-ידי שירותי הרווחה והבריאות, בעיקר בשדרות ובנגב הצפוני.
  http://www.gvanim.org.il/


 • עמותת ותיקי הגליל


  עמותת ותיקי הגליל הוקמה בשנת 1993 במטרה לקדם את צרכי אוכלוסיית הזקנים באזור הגליל העליון, לדאוג לאיכות החיים של הזקנים לנחת ולנוחות בהתייחס לתשתית ולמורשת המקום, ובהתייחס לצורכי המחר, תוך מימוש מצוינות מקצועית וכדאיות כלכלית.
  לאתר
 • עמותת מטב


  עמותת מטב הינה העמותה הוותיקה, המוערכת והמקצועית ביותר בישראל בתחום הטיפול הסיעודי.
  העמותה נוסדה בשנת 1958 ומקפידה מיום היווסדה על ניהול תקין ומבוקר ופעילות על פי מערכת ערכים חברתית ומקצועית, תוך שמירה על הסטנדרטים הטיפוליים הגבוהים ביותר. עמותת מטב מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים מקצועיים ומתמחה במתן ופיתוח שירותים לקשישים, שירותי סיעוד ושירותים שונים בתחום הרווחה והחברה. • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • עמותת תיקון


  תנועה רעיונית חדשה בארץ בראשות ד"ר מאיר בוזגלו מבקשת לחבר מחדש את היהודי לאדם הציוני
  http://www.tikunisrael.org.il/


 • עמך


  "עמך" - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה והדור השני, היא עמותה ללא מטרות רווח המתמודדת באופן ייחודי עם צרכים נפשיים וחברתיים של ניצולי השואה ובני משפחותיהם באמצעות רשת מרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ. 
  http://www.amcha.org/


 • ציונטורס


  חברת התיירות בבעלות אמריקאית הגדולה בישראל
  http://www.ziontours.co.il/


 • קו לעובד


  קו לעובד הינה עמותה ללא כוונת רווח, שמטרתה להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי. העמותה מסייעת לעובדים שזכויותיהם הופרו, באמצעות סיוע פרטני ופעילות ציבורית כוללת.
  לאתר העמותה


 • קולך


  תנועת 'קולך - פורום נשים דתיות', נוסדה בשנת תשנ"ח (1998) במטרה להוביל שינוי חברתי ותודעתי בנושא שוויון מגדרי בקהילה הדתית בישראל; להפיץ את ערכי השוויון והכבוד ההדדי, לפעול לשוויון הזדמנויות לנשים בתחום הציבורי, לקדם את זכויותיהן בספירה הדתית וההלכתית, לתקן את העדר השוויון במעמדן האישי בנישואין הדתיים ולהיאבק באופן נחרץ בכל צורה של אלימות מגדרית.
  http://www.kolech.com/ • קרן גוטליב

 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • קרן גרוס


  קרן גרוס הוקמה בשנת 1988 מתוך מגמה לסייע בידי משוחררי צה"ל והשרות הלאומי/אזרחי להשתלב בחיים האזרחים. הקרן פועלת באמצעות מתן מלגות לכל סוגי הלימודים וכן ביזום ותמיכה של פרויקטים המקדמים חיילים משתחררים ומשוחררים. הקרן בונה שותפויות ומשפיעה בעיצוב תוכניות לקידום צעירים במדינת ישראל. הקרן שותפה במיזמים רבים ומייעצת לרשויות, גופים וארגונים המסייעים בידי צעירים מסיימי שרות.
  אתר הקרן


 • קרן יהל


  צמצום הפערים בחברה ע"י הנעת תהליכים חברתיים ותמיכה בארגונים ללא מטרות רווח הפועלים למען רווחה, בריאות, חינוך,ותרבות.
  http://www.sheatufim.org.il/website/modules/database/PoolItemPage.aspx?PoolItemType=4&PoolItemID=175


 • קרן לייכטג


  נוסדה בשנת 1991 על ידי מקס "לי" לייכטג ואשתו, אנדרה "טוני" לייכטג. הקרן מקדמת גישור על פערים חברתיים בדרך של קידום יכולות עצמיות וכן מקדמת סובלנות והבנה שמשקפים מסורת יהודית. בנוסף, הקרן שואפת לקידום משמעותי בפיתוח הכלכלי של ירושלים.
  http://www.leichtag.org/about-us/


 • קרן מאי וסמואל רודין

 • קרן מיירהוף


  http://www.meyerhoffcharitablefunds.org/


 • קרן סורף ברסלאואר

 • קרן סמואל ברונפמן


  בהשראת חזונו של אדגר מ. ברונפמן ז"ל , קרן סמואל ברונפמן מבקשת להביא לרנסאנס של חיים יהודיים
  http://www.thesbf.org/index.html


 • קרן פראט


  קרן פראט' מתמקדת בעזרה לזולת באמצעות תמיכה רחבה בפרויקטים נדבניים העוסקים בהעשרה, בחדשנות ובהעצמה. הקו המנחה את פעילות הקרן הוא "העשרת החיים של אנשי קהילתנו". בנוסף לתרומתה הרבה לארגוני סיוע לנזקקים, הקרן עוסקת גם בפילנתרופיה יזמית, ותומכת בארגונים צעירים ומבטיחים
  http://www.prattfoundation-israel.co.il/ • קרן רוגוף

 • קרן שלום דורון

 • רבנים שומרי משפט


  שומרי משפט נוסד במטרה להשמיע את קולה ולפעול בשמה של של המסורת היהודית בתחום זכויות האדם.
  http://rhr.org.il/heb/


 • רדיו קול הנגב


  תחנת הרדיו "קול הנגב" היא תחנה חינוכית הפועלת במסגרת פרויקט הרדיו החינוכי של "קול ישראל".התחנה מופעלת על ידי בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר ומתנ"ס ארנון, המועצה האזורית שער הנגב.
  http://kolhanegev.sapir.ac.il/index.php/2011-12-05-16-16-52/48-q-q-fm-1064


 • רשות הצעירים בעיריית ירושלים


  רשות צעירים הנה גוף עירוני הפועל למען חיזוק ירושלים כעיר אטרקטיבית יותר לצעירים. הרשות מאמינים כי הצעירים מהווים את הכוח המניע לחיזוק העיר מבחינה כלכלית, חברתית ותרבותית. לכן עתידה של ירושלים תלוי ביכולתה לבסס דור המשך של צעירים יצרניים: סטודנטים, עובדי השירות הציבורי ובתעשייה, מנהלי עסקים או בעלי מקצועות חופשיים, אמנים ויוצרים בתחומים שונים, יזמים חברתיים כמו גם יזמים בתחומים אחרים ,זוגות ומשפחות צעירות, שכירים ועצמאיים שמעוניינים לקשור את עתידם עם העיר. רשות הצעירים פועלת יחד עם כל הגורמים בעירייה ומחוצה לה למימוש מדיניות שמקדמת יוזמות ותכניות לחיזוק העיר.
  לאתר הרשות
 • שגרירי רוטשילד


  ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. ארגון שגרירי רוטשילד הוא ארגון בפריסה ארצית הפועל במטרה לקדם מצוינות אקדמית, אישית ובעשייה חברתית. בארגון חברים כיום כ 330 סטודנטים המגיעים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר לומדים ב- 11 מוסדות אקדמיה שונים, ממגוון תחומי לימוד. השגרירים מתקבלים לתוכנית למשך שלוש שנים - אשר במהלכן עוברים תהליך אישי, קבוצתי וחברתי משמעותי הכולל 12 שעות שבועיות. לצד התואר האקדמי אנו נקנה לך תואר חברתי אזרחי ראשון במסגרת האקדמיה החברתית אנו נכשיר אותך בתחומים שונים הקשורים לחברה האזרחית במדינת ישראל ולעשייה החברתית. העשייה באה לידי ביטוי במסלולי התמקצעות, אשר מיושמים בארגונים חברתיים, ובאים לשרת ולחזק מקצועות נחוצים למגזר החברתי בישראל.
  לאתר שגרירי רוטשילד


 • שותפות ביחד


  שותפות ביחד (לשעבר שותפות 2000) של הסוכנות היהודית היא יוזמה ייחודית המקשרת בין 550 קהילות בכל העולם באמצעות 45 שותפויות בישראל. מעורבות רעיונית, יתרונות משותפים, אתגרים ומודלים של הצלחה מעצימים את הקהילות השותפות ומחוללים שינוי. ההשלכות של תוכניות מסוג זה חורגות מעל ומעבר לגבולותיה של כל קהילה בודדת- כך, לכל אחת ואחד מאיתנו ניתנת ההזדמנות להיות מעורב ולהשפיע באופן ישיר ואישי.
  http://p2g.jewishagency.org/hebrew/


 • שותפות ביחד באר שבע - בני שמעון - מונטראול


  שותפות ביחד היא רשת הקהילות השותפות של הסוכנות היהודית המחברת ויוצרת קשרים חברתיים וארוכי טווח בין קהילות יהודיות בארץ ובעולם בדגש על זהות יהודית ועשייה משותפות.
  לאתר שותפות ביחד


 • שותפות ביחד צפון הגליל - בריטניה


  שותפות ביחד היא רשת הקהילות השותפות של הסוכנות היהודית המחברת ויוצרת קשרים חברתיים וארוכי טווח בין קהילות יהודיות בארץ ובעולם בדגש על זהות יהודית ועשייה משותפות.התכנית נוסדה בשנת 1994 ומהווה דוגמא לשיתוף הפעולה המתמשך בין הסוכנות היהודית, הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) ומגבית קרן היסוד.
  לאתר שותפות ביחד


 • שותפות חיפה-בוסטון


  שותפות חיפה-בוסטון הינה הזרוע הישראלית לפעילותו הפילנתרופית הענפה של ארגון ה- CJP הפועל למען הקהילה היהודית בבוסטון וקהילות יהודיות ברחבי העולם.
  http://www.haifa-boston.com/


הלל ישראל בע"מ חל"צ
מרכז הלל ישראל ע"ש אדגר ברונפמן ז"ל
בנין יוסף מאיירהוף
האוניברסיטה העברית בירושלים
הר הצופים, ירושלים, 91905


info@hillelisrael.org
972-2-588-3903

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.