לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית


  אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית היא הגוף המייצג את כלל הסטודנטים הלומדים בקמפוסים השונים של האוניברסיטה העברית. האגודה מייצגת (נכון לשנת הלימודים תשע"ב) כ-22,000 סטודנטים הלומדים בקמפוסים הר הצופים, עין כרם, גבעת רם בירושלים ובקמפוס רחובות של האוניברסיטה העברית
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה
  לאתר האגודה


 • בי"ס רוטברג לתלמידי חוץ באוניברסיטה העברית


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • בית אבות ליאון רקנאטי


  בית אבות ליאון רקנאטי משמש דיור מוגן באווירה משפחתית, יחודי לדוברי לאדינו. הבית נוסד בשנת תשי"ז 1956 ע"י מנהיגות עולי יוון, במטרה להיטיב עם חברי קהילת הלאדינו בארץ. הבית קולט יוצאי ארצות יוון, טורקיה, מצרים, בולגריה והבלקן, דוברי לאדינו ו\או צרפתית.
  לאתר בית האבות


 • בית אבי חי


  בית אבי חי בירושלים מקיים מדי חודש עשרות אירועים אשר יוצרים חוויה תרבותית ייחודית. המשתתפים באירועי בית אבי חי מוזמנים ליהנות משפע של יצירה, אמנות ומהזדמנויות להרחבת אופקים בתחומים שונים ומגוונים.
  לאתר בית אביחי


 • בית המדרש לרבנים באמריקה


  JTS - בית המדרש לרבנים באמריקה
  בית המדרש לרבנים באמריקה הוא המרכז האקדמי והרוחני העליון של הזרם היהודי הקונסרבטיבי.
  לאתר הארגון


 • האוניברסיטה העברית בירושלים


  האוניברסיטה העברית בירושלים, שנוסדה ב-1918 ונפתחה רשמית ב-1925, היא האוניברסיטה הוותיקה בישראל ואוניברסיטת המחקר המובילה בה. האוניברסיטה העברית נמנית עם מאה האוניברסיטאות הטובות בעולם והיא ראשונה בארץ בדירוגים בין-לאומיים. ההכרה שהיא זוכה לה מוכיחה שהיא ראויה למוניטין המצוין שלה ולתפקידה המוביל בקהילה המדעית. האוניברסיטה דוגלת במצוינות ומציעה קשת רחבה של תחומי לימוד – ממדעי הרוח, החברה והמשפטים ועד למדעי הטבע, החיים והרפואה. האוניברסיטה מקדמת שיתופי פעולה רב-תחומיים בארץ ובעולם ומגשרת בין המחקר האקדמי ליישומו בחברה ובתעשייה.
  לאתר האוניברסיטה


 • הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה


  JFNA - הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה
  הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה מייצגות 153 פדרציות יהודיות ולמעלה מ300 קהילות אשר מגייסות ומעניקות למעלה מ3 ביליון דולר בשנה לשירותי רווחה, חברה וחינוך. הארגון מגן על ותומך ברווחתם של יהודים ברחבי העולם דרך ערכי תיקון עולם, צדקה ותורה.
  http://www.jewishfederations.org/


 • הקרן לירושלים


  הקרן לירושלים, שנוסדה בשנת 1966 על ידי טדי קולק, פועלת ללא לאות למעלה מ- 40 שנה כדי להבטיח שירושלים תהיה עיר מודרנית, סובלנית, פתוחה ופלורליסטית. בד בבד עם הדאגה לרווחתם של תושבי ירושלים, פועלת הקרן לירושלים לחיזוק המרקם החברתי הייחודי בעיר ויחסי שכנות טובה בין קהילותיה וכן לביסוס מעמדה של ירושלים כבירת ישראל, מרכז לעם היהודי ומוקד משיכה לבני כל הדתות.
  http://www.jerusalemfoundation.co.il/


 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • חברותא


  בית מדרש לתלמידי האוניברסיטה העברית בירושלים. בית המדרש 'חברותא' מיועד לסטודנטים וסטודנטיות, חילונים ודתיים, הלומדים באוניברסיטה העברית ומבקשים לקבוע עתים לתורה במסגרת קבועה בד בבד עם לימודיהם האקדמיים. בית המדרש משלב לימוד מסורתי עם מתודות אקדמיות ודיסציפלינות שונות ומוצעת בו מסגרת לימוד המותאמת לרמות השונות, ממתחילים ועד לתלמידים שלמדו שנים רבות.
  http://havruta.huji.ac.il/index.php


 • י"ב בחשון


  י"ב בחשוון- התנועה לחיזוק הסובלנות בחינוך הדתי (ע"ר)
  http://www.12heshvan.org/org_item.asp?item_id=24


 • יד הנדיב


  יד הנדיב שמה לה למטרה יצירת משאבים לשם קידום ישראל כחברה דמוקרטית, תוססת ובריאה המחויבת לערכים יהודיים ולשוויון הזדמנויות למען כל תושביה, וזאת על מנת להמשיך ולפתח את המסורת הפילנתרופית של משפחת רוטשילד.
  http://www.yadhanadiv.org.il/he


 • מיזם שבת unplugged - עמותת שערים


  מיזם שבתUNPLUGGED  מבית קרן אבי חי (ע"ר) פועל לקידום ההזדמנויות החברתיות הקיימות בשבת, בתוכן החיובי שמביאה איתה השבת ובמתנות הגדולות והקטנות שהיא מספקת לנו כחברה. מתנות שלפעמים נעלמות מתחת לשיח פלגני ומתחת לשגרה שסוחפת אותנו, בין אם זה המסך, העבודה, הלחצים והניכור המאפיינים לעתים את החברה שבה אנו חיות וחיים.
  לאתר המיזם


 • מכון פרדס לחינוך יהודי


  מכון פרדס לחינוך יהודי מפגיש יהודים בעלי רקע מגוון ללימוד טקסטים קלאסיים וסוגיות עכשוויות ביהדות, בסביבת לימוד פתוחה, חמה ומאתגרת.מכון פרדס מציע תכניות המיועדות לנשים וגברים כאחד, כולל תכנית שנתית, תכנית למחנכים, מבחר תכניות קיץ, אירועים בישראל ובצפון אמריקה במהלך השנה.מכון פרדס, הממוקם בירושלים, מציע חוויות מעבר לכותלי בית המדרש, ותלמידיו זוכים להזדמנות לתור את ישראל, לחגוג שבתות וחגים כחלק מקהילה דינמית, ולהשתתף בפרויקטים חברתיים שונים.מכון פרדס אינו משתייך לזרם מסוים, וגיוון הוא חלק חשוב מתהליך הלימוד וגם המטרה שלנו. אך בד ובד, אנו מושרשים במסורת ומכון פרדס כמוסד, מקיים את חוקי ההלכה.
  אתר פרדס
 • מתחם התחנה הראשונה בירושלים


  תחנת הרכבת המקורית בירושלים כללה בניין בן שתי קומות עם שני אגפים צדדיים של קומה אחת, מנגנון לשינוי כיוון הרכבת, מקלט ומיכל מים גדול. הארכיטקטורה הושפעה מאלמנטים אירופאים וטמפלרים מהמאה ה-19. המבנה היה זהה למדי למבנה התחנה ביפו, למעט חומרי הבניין – כאשר בתחנה בירושלים השתמשו באבן גיר מקומית. עם הזמן נבנו תוספות שונות בהם שכבת בטון עבה שכיסתה את הגג מפחד ההפצצות של המטוסים האיטלקיים בימי המנדט הבריטי. עם סגירת התחנה לפעילות, הפך המתחם למוזנח ונטוש, זאת עד לעבודות השיקום והשימור ופתיחתו מחדש בשנת 2013.
  לאתר התחנה הראשונה


 • סינמטק ירושלים


  ב-1973 חלם ג'ורג' אוסטרובסקי על הקמת סינמטק בישראל. במשך שנים ניהלו וים וליה ון ליר הקרנות סדירות של סרטים מהארכיון הישראלי לסרטים בחיפה, תל אביב ואחר כך בירושלים. מודע להתלהבותם ולידע הרחב שלהם בענייני קולנוע, פנה ג'ורג' אל בני הזוג ון ליר, וכעבור שנה הצליח לפתות אותם לחלוק איתו את החלום. יחד פנו לשכנע את טדי קולק.  הרצון להפריח את גיא בן הינום, למרגלות חומות העיר העתיקה, הוביל את הקבוצה אל האתר המושלם. ג'ורג' אוסטרובסקי תרם מיליון דולר כדי להתחיל את הפרויקט, ומאז ממשיכה משפחתו לתמוך במקום מדי שנה בשנה. טדי קולק, בשיתוף הקרן לירושלים ובעזרת תמיכתם של ידידים בתעשיית הקולנוע ההוליוודית והעולמית, איגדו יחד את האמצעים הדרושים להשלמת הפרויקט. קרן ירושלים, ובהמשך גם קרן ון ליר, ממשיכים  לספק מימון ניכר לתמיכה בסינמטק.ב-1981 נפתח הסינמטק הירושלמי באופן רשמי, וליה ון ליר התמנתה למנהלת שלו. השפה האוניברסלית של הקולנוע הפכה לחלק בלתי נפרד מנופה של ירושלים.
  לאתר סינמטק ירושלים
 • עומדים בשער


  פרויקט להגנת זכויות עובדי האבטחה במוסדות החינוך
  לדף הפייסבוק


 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • עמך


  "עמך" - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה והדור השני, היא עמותה ללא מטרות רווח המתמודדת באופן ייחודי עם צרכים נפשיים וחברתיים של ניצולי השואה ובני משפחותיהם באמצעות רשת מרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ. 
  http://www.amcha.org/


 • קו לעובד


  קו לעובד הינה עמותה ללא כוונת רווח, שמטרתה להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי. העמותה מסייעת לעובדים שזכויותיהם הופרו, באמצעות סיוע פרטני ופעילות ציבורית כוללת.
  לאתר העמותה


 • קולך


  תנועת 'קולך - פורום נשים דתיות', נוסדה בשנת תשנ"ח (1998) במטרה להוביל שינוי חברתי ותודעתי בנושא שוויון מגדרי בקהילה הדתית בישראל; להפיץ את ערכי השוויון והכבוד ההדדי, לפעול לשוויון הזדמנויות לנשים בתחום הציבורי, לקדם את זכויותיהן בספירה הדתית וההלכתית, לתקן את העדר השוויון במעמדן האישי בנישואין הדתיים ולהיאבק באופן נחרץ בכל צורה של אלימות מגדרית.
  http://www.kolech.com/ • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • קרן יהל


  צמצום הפערים בחברה ע"י הנעת תהליכים חברתיים ותמיכה בארגונים ללא מטרות רווח הפועלים למען רווחה, בריאות, חינוך,ותרבות.
  http://www.sheatufim.org.il/website/modules/database/PoolItemPage.aspx?PoolItemType=4&PoolItemID=175


 • קרן פראט


  קרן פראט' מתמקדת בעזרה לזולת באמצעות תמיכה רחבה בפרויקטים נדבניים העוסקים בהעשרה, בחדשנות ובהעצמה. הקו המנחה את פעילות הקרן הוא "העשרת החיים של אנשי קהילתנו". בנוסף לתרומתה הרבה לארגוני סיוע לנזקקים, הקרן עוסקת גם בפילנתרופיה יזמית, ותומכת בארגונים צעירים ומבטיחים
  http://www.prattfoundation-israel.co.il/ • קרן שלום דורון

 • רבנים שומרי משפט


  שומרי משפט נוסד במטרה להשמיע את קולה ולפעול בשמה של של המסורת היהודית בתחום זכויות האדם.
  http://rhr.org.il/heb/


 • רשות הצעירים בעיריית ירושלים


  רשות צעירים הנה גוף עירוני הפועל למען חיזוק ירושלים כעיר אטרקטיבית יותר לצעירים. הרשות מאמינים כי הצעירים מהווים את הכוח המניע לחיזוק העיר מבחינה כלכלית, חברתית ותרבותית. לכן עתידה של ירושלים תלוי ביכולתה לבסס דור המשך של צעירים יצרניים: סטודנטים, עובדי השירות הציבורי ובתעשייה, מנהלי עסקים או בעלי מקצועות חופשיים, אמנים ויוצרים בתחומים שונים, יזמים חברתיים כמו גם יזמים בתחומים אחרים ,זוגות ומשפחות צעירות, שכירים ועצמאיים שמעוניינים לקשור את עתידם עם העיר. רשות הצעירים פועלת יחד עם כל הגורמים בעירייה ומחוצה לה למימוש מדיניות שמקדמת יוזמות ותכניות לחיזוק העיר.
  לאתר הרשות
 • שגרירי רוטשילד


  ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. ארגון שגרירי רוטשילד הוא ארגון בפריסה ארצית הפועל במטרה לקדם מצוינות אקדמית, אישית ובעשייה חברתית. בארגון חברים כיום כ 330 סטודנטים המגיעים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר לומדים ב- 11 מוסדות אקדמיה שונים, ממגוון תחומי לימוד. השגרירים מתקבלים לתוכנית למשך שלוש שנים - אשר במהלכן עוברים תהליך אישי, קבוצתי וחברתי משמעותי הכולל 12 שעות שבועיות. לצד התואר האקדמי אנו נקנה לך תואר חברתי אזרחי ראשון במסגרת האקדמיה החברתית אנו נכשיר אותך בתחומים שונים הקשורים לחברה האזרחית במדינת ישראל ולעשייה החברתית. העשייה באה לידי ביטוי במסלולי התמקצעות, אשר מיושמים בארגונים חברתיים, ובאים לשרת ולחזק מקצועות נחוצים למגזר החברתי בישראל.
  לאתר שגרירי רוטשילד


 • שותפות ביחד


  שותפות ביחד (לשעבר שותפות 2000) של הסוכנות היהודית היא יוזמה ייחודית המקשרת בין 550 קהילות בכל העולם באמצעות 45 שותפויות בישראל. מעורבות רעיונית, יתרונות משותפים, אתגרים ומודלים של הצלחה מעצימים את הקהילות השותפות ומחוללים שינוי. ההשלכות של תוכניות מסוג זה חורגות מעל ומעבר לגבולותיה של כל קהילה בודדת- כך, לכל אחת ואחד מאיתנו ניתנת ההזדמנות להיות מעורב ולהשפיע באופן ישיר ואישי.
  http://p2g.jewishagency.org/hebrew/


הלל באוניברסיטה העברית בירושלים
מרכז הלל ישראל ע"ש אדגר ברונפמן ז"ל
בנין יוסף מאיירהוף
האוניברסיטה העברית בירושלים
הר הצופים, ירושלים, 91905

infoHebrewU@hillelisrael.org
972-2-588-3902

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.