לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

צוות

 • לי כהן

  מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון
  leec@hillelisrael.org
  08-6236348

   

  לי מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון מאוגוסט 2017. לי החלה את דרכה בהלל בשנת 2014 כאשר שירתה במשך שלוש שנים כשליחת הסוכנות היהודית לטאוסון הלל באוניסרסיטת טאוסון שבמרילנד ארה"ב. כשליחת הסוכנות היהודית להלל לי חיברה סטודנטים וחברים בקהילה היהודית וכן בקהילות שונות לישראל, העלתה את המודעות והעצימה את החינוך לגבי יהדות פלורליסטית בקרב קהלים שונים, ובנתה והרחיבה מגוון רב של תכניות חינוכיות בנושאים אלו ואחרים. לפני צאתה לשליחות הייתה לי סטודנטית באוניברסיטת בן גוריון שבנגב, משם קיבלה את התואר הראשון שלה בגיאוגרפיה ופיתוח סביבה עם התמחות בתכנון ערים. בזמן לימודיה לתואר הראשון לי הובילה והדריכה קבוצות נוער באנגליה, לימדה לימודי איכות הסביבה בבית ספר יסודי, ועבדה כעוזרת מחקר במחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבה באוניברסיטת בן גוריון.


 • רעות צדוק

  רכזת שיווק ופרסום
  infobgu@hillelisrael.org
  052-6907319

  רעות הינה סטודנטית בשנה השנייה ללימודי עבודה סוציאלית באוניברסיטת בן גוריון. נחשפה לראשונה לפעילות של הילל במהלך פרויקט "השליחים למחנות הקיץ" של הסוכנות היהודית בו לקחה חלק. הינה בעלת ניסיון בעבודה עם נוער, בדגש על פרויקטים חינוכיים לנוער יהודי מהתפוצות. עבדה בפרויקטים כמו "מסע" ו"החוויה הישראלית". בשנה האחרונה השתתפה בפרויקט בנושא הסכסוך הישראלי- פלסטיני אשר התקיים בגרמניה. רעות הצטרפה השנה להלל בן גוריון כרכזת פרסום ושיווק מתוך תחושת ההזדהות עם ערכי הארגון ופעילותיו. 

    • שיר עזריה

  רכזת בתכנית מוזה מקומית
  azarionet92@gmail.com
  054-6738093

  שיר החלה את דרכה בהלל כמשתתפת בתכנית "זכור וכבד", במסגרתה התנדבה עם ניצולת שואה ועברה סדנאות חינוכיות בנושא השואה.
  במסגרת הפרקטיקום החברתי של שגרירי רוטשילד ועקב ההשפעה הכבירה של התכנית עליה, היא נבחרה להתקדם בארגון הלל ולרכז את תכנית "אחד העם". בתפקיד זה הייתה אחראית על סטודנטים אשר התנדבו עם עולים חדשים מכל הגילאים, ויחד אתם עבדה על השתלבותם בחברה הישראלית. 
  תכנית נוספת בה שיר לקחה חלק היא 'הלל עולמי' במסלול צדק ותיקון עולם. תכנית זו הנה תכנית התמחות המפגישה בין סטודנטים מניו יורק לבין סטודנטים מישראל. 
  כיום שיר ממשיכה את שנתה השלישית בהלל כרכזת בתכנית "מוזה מקומית", וממשיכה את דרכה כסטודנטית ללימודי פוליטיקה וממשל, ניהול ויישוב סכסוכים ולימודי אירופה באוניברסיטת בן גוריון.
סהר חוביאן
מתמחה הלל עולמי
saharkhoubian@gmail.com
054-73333065

סהר הנה סטודנטית שנה ב' לניהול ופוליטיקה וממשל. נושא העמיות היהודית וההסברה היה תמיד קרוב ללבה, ובמהלך השירות הצבאי התלוותה לסטודנטים יהודים מרחבי העולם במסגרת התכנית "תגלית". כמו-כן זו כבר השנה השנייה בה משתתפת בתכנית למאבק באנטישמיות בשיתוף משרד החוץ והתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות. סהר מדריכת נוער בתכנית "נטע" לעידוד מצוינות טכנולוגית ומנהיגות חברתית.  מתוך תחושת ההזדהות עם ערכי הארגון ופעילותיו, סהר תיקח השנה חלק בארגון בתור מתמחה בתכנית "הלל עולמי".


צור בלנק

רכז המשלחת לגרמניה
 
055-8812357
 

צור הינו סטודנט שנה שלישית במחלקה לגיאוגרפיה ופיתוח סביבתי. כבן להורים שעלו לישראל משני קצוות שונים תמיד התעניין ביהדות התפוצות ובשנה שעברה השתתף במשלחת הלל לאורגוואי שם נחשף לראשונה לארגון. עם חזרת המשלחת הוביל פרויקט עדות של ניצולי שואה בשפה הרוסית במרכז הקליטה "יעלים". השנה צור מרכז את המשלחת לגרמניה בתמיכת משפחת ווהל, במסגרת מלגת "שגרירי רוטשילד" שבה הוא נוטל חלק זו השנה השלישית.
 

הלל באוניברסיטת בן גוריון
מתחם דיקן הסטודנטים, בית הסטודנט,
חדר 244 אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

infobgu@hillelisrael.org
972-8-6236348

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.