לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים בקמפוס
  לאתר האגודה


 • אוניברסיטת בן-גוריון בנגב


   
  אוניברסיטת מחקר רב-תחומית ברמה בין-לאומית מעולה, המובילה מצויינות מחקרית, חדשנות מדעית, מחקר בין-תחומי ומדע יישומי המשפיע על חיי היום-יום, מחויבת לאחריות חברתית וסביבתית ופועלת לקידום פיתוח הנגב, ישראל והעולם.אוניברסיטה המהווה מוקד משיכה לחוקרים וסטודנטים מצוינים מהארץ ומהעולם, בעלי חשיבה מקורית ויזמית לצד מצפון חברתי ומעורבות אזרחית, המשתלבים בהנהגה והובלה במגוון תחומי החיים.
  לאתר האוניברסיטה


 • התאחדות הסטודנטים


  התאחדות הסטודנטים בישראל הינה ארגון הגג של 64 אגודות סטודנטים בישראל ומייצגת כ-300,000 סטודנטים וסטודנטיות הלומדים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. ההתאחדות הוקמה בשנת 1934 במטרה לשמור על מעמד הסטודנטים בישראל ולקדם את זכויותיהם בכל תחומי החיים. בד בבד, פועלת התאחדות הסטודנטים לקידום החברה בישראל, הן באמצעות קידום רפורמות חברתיות והן באמצעות פיתוח והשתתפות בפרויקטים של מעורבות חברתית והתנדבות. בחזון ההתאחדות, תפקיד הסטודנטים בחברה אינו מתמצה ברכישת השכלה ובקניית דעת, כי אם במעורבות אקטיבית ומתמשכת לשיפור פני החברה בה הם חיים. בנוסף, ההתאחדות מקיימת פעילות הסברה למען ישראל בקמפוסים ברחבי העולם, ונמצאת בקשר מתמיד עם ארגוני סטודנטים עולמיים, לרבות ארגוני סטודנטים יהודיים.
  לאתר התאחדות הסטודנטים
 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • חברותא- איילת השחר


  עמותת “איילת השחר”נוסדה לפני כחמש עשרה שנים ומטרתה לגשר בין דתיים לחילוניים כתוצאה מהקרע החברתי העמוק הקיים בחברה הישראלית. "איילת השחר" מתמקדת באיחוד וגישור העם ע"י יצירת חוויות, הבנה והדדיות דו כיוונית המאפשרת יצירת קשרים והרחבת אופקים משני צידי המתרס.
  לאתר


 • מגבית קנדה


  UIA - מגבית קנדה
  המגבית המאוחדת לישראל בקנדה הינו ארגון גג, המייצג בארץ את 15 הפדרציות היהודיות ברחבי קנדה. אנו במגבית קנדה מבטיחים, כי כל תרומות יהודי קנדה יגיעו למטרותיהן המדויקות כפי שהוגדרו מלכתחילה. מעבר לפיקוח על קרנות התרומה הקנדיות, פועלת מגבית קנדה בארבעה תחומים עיקריים: תכניות, פרויקטים, מלגות ומשלחות.
  http://www.magbitcanada.org.il/indexh.asp


 • משען באר שבע


  משען באר-שבע הוקם לפני חמש עשרה שנה, ומטרתו היתה לתת בית חם ותרבותי לבני גיל הזהב באזור הדרום. אפשר לומר שמטרה זו הושגה ועוד הרבה יותר מזה – כיום הבית מהווה אבן שואבת לכל מי שמחפש דיור מוגן בבאר שבע.מיום הקמתו, פועל בית דיור מוגן משען באר שבע למען ובשיתוף קשת רחבה של גורמים בקהילה. ברוח זו הפך הבית מרכז לפעילויות רבות ומגוונות- כמו שיתוף פעולה עם בתי ספר מהסביבה, הצבא, המשטרה, אגף הרווחה בעיריית באר-שבע, ארגוני מתנדבים, אוניברסיטת בן גוריון, מועדון הליונס (שקבע בה את מקום מושבו), עמותות שונות, וכמובן מועדוני וועדי גמלאים מרחבי העיר ומחוצה לה
  לאתר משען


 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • עמך


  "עמך" - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה והדור השני, היא עמותה ללא מטרות רווח המתמודדת באופן ייחודי עם צרכים נפשיים וחברתיים של ניצולי השואה ובני משפחותיהם באמצעות רשת מרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ. 
  http://www.amcha.org/


 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • שגרירי רוטשילד


  ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. ארגון שגרירי רוטשילד הוא ארגון בפריסה ארצית הפועל במטרה לקדם מצוינות אקדמית, אישית ובעשייה חברתית. בארגון חברים כיום כ 330 סטודנטים המגיעים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר לומדים ב- 11 מוסדות אקדמיה שונים, ממגוון תחומי לימוד. השגרירים מתקבלים לתוכנית למשך שלוש שנים - אשר במהלכן עוברים תהליך אישי, קבוצתי וחברתי משמעותי הכולל 12 שעות שבועיות. לצד התואר האקדמי אנו נקנה לך תואר חברתי אזרחי ראשון במסגרת האקדמיה החברתית אנו נכשיר אותך בתחומים שונים הקשורים לחברה האזרחית במדינת ישראל ולעשייה החברתית. העשייה באה לידי ביטוי במסלולי התמקצעות, אשר מיושמים בארגונים חברתיים, ובאים לשרת ולחזק מקצועות נחוצים למגזר החברתי בישראל.
  לאתר שגרירי רוטשילד


 • שותפות ביחד


  שותפות ביחד (לשעבר שותפות 2000) של הסוכנות היהודית היא יוזמה ייחודית המקשרת בין 550 קהילות בכל העולם באמצעות 45 שותפויות בישראל. מעורבות רעיונית, יתרונות משותפים, אתגרים ומודלים של הצלחה מעצימים את הקהילות השותפות ומחוללים שינוי. ההשלכות של תוכניות מסוג זה חורגות מעל ומעבר לגבולותיה של כל קהילה בודדת- כך, לכל אחת ואחד מאיתנו ניתנת ההזדמנות להיות מעורב ולהשפיע באופן ישיר ואישי.
  http://p2g.jewishagency.org/hebrew/


 • שותפות ביחד באר שבע - בני שמעון - מונטראול


  שותפות ביחד היא רשת הקהילות השותפות של הסוכנות היהודית המחברת ויוצרת קשרים חברתיים וארוכי טווח בין קהילות יהודיות בארץ ובעולם בדגש על זהות יהודית ועשייה משותפות.
  לאתר שותפות ביחד


הלל באוניברסיטת בן גוריון
מתחם דיקן הסטודנטים, בית הסטודנט,
חדר 244 אוניברסיטת בן-גוריון בנגב

infobgu@hillelisrael.org
972-8-6236348

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.