לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה


  אגודת הסטודנטים הנה עמותה הפועלת לרווחת הסטודנטים/ות באוניברסיטת חיפה, ומטרתה לסייע להם בהיבטים השונים המהווים חלק מחייהם של תלמידים במוסד אקדמי.האגודה מורכבת מרשות נבחרת, שהיא מועצת נציגי/ות החוגים, המונה 40 נציגים/ות מכהנים/ות. נציגים/ות אלו נבחרים/ות מתוך החוגים, כשלכל חוג יש מספר נציגים/ות יחסי למספר התלמידים/ות בחוג.מועצת האגודה בוחרת את חברי/ות ועד אגודת הסטודנטים. ועד האגודה הוא הרשות המבצעת של אגודת הסטודנטים והוא מייצג אותה כלפי כל גוף שמחוצה לה.
  לאתר האגודה


 • אוניברסיטת חיפה


  אוניברסיטת חיפה הינה מוסד אקדמי בעל חשיבות אסטרטגית למדינת ישראל, בהיותה אוניברסיטת המחקר הגדולה ביותר באזור הצפון ובעלת הרכב סטודנטים ייחודי, הכולל את המספר הגדול ביותר של אנשי צבא וביטחון הרוכשים בה את השכלתם האקדמית לצד אזרחים יהודים, חרדים, חילונים, עולים חדשים, ערבים ודרוזים. יעודה המיוחד של אוניברסיטת חיפה הוא לייצר מצוינות אקדמית ולקדם ישראליות משותפת וזהות אזרחית דמוקרטית בסביבה של סובלנות ורב תרבותיות, סביבה התורמת למחקר מצטיין ולבוגרים איכותיים, יצירתיים ופוריים יותר. אנו רואים ביעוד זה – יצירת מחקר מצטיין תוך חיזוק הצפון בסביבה רב תרבותית – יעוד בעל חשיבות אסטרטגית להמשך קיומה ושגשוגה של מדינת ישראל.
  לאתר האוניברסיטה


 • בית הספר הבינלאומי באוניברסיטת חיפה


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • הסוכנות היהודית לארץ ישראל


  מאז הקמתה בשנת 1929 פעלה הסוכנות היהודית למען השבתם הביתה של למעלה מ-3,000,000 עולים, ייסדה למעלה מ-450 ישובים ברחבי ישראל, חינכה למעלה מ-300,000 אלף ילדים ב"עליית הנוער" והקימה למעלה מ-1,500 מוסדות חינוך ותרבות. כיום, פועל הארגון בארבעה תחומים עיקריים: עלייה, נתינה חברתית, חוויה ישראלית וקירוב בין ישראל לבין קהילות יהודיות מסביב לעולם.
  http://www.jewishagency.org/he/


 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • עיריית חיפה


  העיר חיפה היא מטרופולין הצפון. עיר של כלל תושביה, עיר מודרנית, הנותנת מענה בכל תחום, לכל מיגוון האוכלוסיות השותפות ליצירת מירקם חיים עשיר ורב תרבותי. אנו פועלים על מנת לבסס את מעמדה של חיפה כבירת הצפון ומושכים אליה בשנים האחרונות תושבים הבאים אליה מכל הארץ. אנו עושים זאת על ידי יצירת היצע של שירותים מטרופוליניים ושירותים איכותיים כתעסוקה, מסחר, אקדמיה, הייטק, כנסים ותיירות, שירותי רפואה מתקדמים, אירועי תרבות ובידור, מערכת חינוך איכותי, תיאטרון עירוני ומוזיאונים, תזמורת סימפונית, בתי קפה מסעדות ומרכזי קניות.
  http://www.haifa.muni.il/haifa/Pages/homepage.aspx


 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • שגרירי רוטשילד


  ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. ארגון שגרירי רוטשילד הוא ארגון בפריסה ארצית הפועל במטרה לקדם מצוינות אקדמית, אישית ובעשייה חברתית. בארגון חברים כיום כ 330 סטודנטים המגיעים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר לומדים ב- 11 מוסדות אקדמיה שונים, ממגוון תחומי לימוד. השגרירים מתקבלים לתוכנית למשך שלוש שנים - אשר במהלכן עוברים תהליך אישי, קבוצתי וחברתי משמעותי הכולל 12 שעות שבועיות. לצד התואר האקדמי אנו נקנה לך תואר חברתי אזרחי ראשון במסגרת האקדמיה החברתית אנו נכשיר אותך בתחומים שונים הקשורים לחברה האזרחית במדינת ישראל ולעשייה החברתית. העשייה באה לידי ביטוי במסלולי התמקצעות, אשר מיושמים בארגונים חברתיים, ובאים לשרת ולחזק מקצועות נחוצים למגזר החברתי בישראל.
  לאתר שגרירי רוטשילד


הלל באוניברסיטת חיפה
בניין בית הסטודנט, קומה 3, חדר 373
חיפה

infoHaifaU@hillelisrael.org
972-4-8240684

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.