לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים בבינתחומי


  אגודת הסטודנטים בבינתחומי נוסדה בשנת 1994 ובמשך שנות פעילותה הפכה לגוף מוביל בחברה הישראלית בתחום המעורבות חברתית, העזרה לקהילה והתרבות. בנוסף, האגודה נחשבת למובילה בארץ בתחום המנהיגות והציונות: פעילות לטובת המשרתים במילואים, למען השוויון בנטל, פרויקט "אהבת הארץ" - סדרת טיולים שנתית ברחבי ישראל, והוצאת משלחת עצמאית לפולין ופעילות למען ניצולי שואה לאורך השנה. האגודה הינה גוף א-מפלגתי, אך יחד עם זאת היא מעורבת בתהליכים "פוליטיים", מתוך הבנה שכל שינוי חברתי הינו שינוי פוליטי. במקביל, האגודה מעודדת את הסטודנטים לקחת חלק בעולם הפוליטיקה, ואף מייצרת תוכן ופעילויות שייצרו מעורבות פוליטית של הסטודנטים. האגודה היא עמותה רשומה, כלומר היא פועלת כ"מוסד ללא כוונת רווח" (מלכ"ר), על פי חוק העמותות (מומלץ לקרוא כדי להבין, החוק מאוד נהיר ופשוט) ובסוף שנה מאזנה "נקי", כלומר, היא לא צוברת רווחים. בשנת 2011 זכתה האגודה לאות הניהול התקין של רשם העמותות, אחת האגודות הבודדות בארץ המחזיקה בתקן זה.

  לאתר אגודת הסטודנטים בבינתחומי


 • בית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקאנטי


  ביה"ס הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי במרכז הבינתחומי הרצליה הינו ייחודי בנוף האקדמי בישראל והוא מציע תכניות לימודים מלאות לתארים ראשונים ושניים, הנלמדות בשפה האנגלית: במנהל עסקים, בממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה, בתקשורת ובפסיכולוגיה. מסלולי הלימוד מקבילים מבחינה אקדמית למסלולי הלימוד המתקיימים בעברית. צוות בית הספר הבינלאומי בבינתחומי הרצליה תומך ומלווה את הסטודנטים בתקופת לימודיהם ובנוסף, תלמידי בית הספר נהנים מתכניות חברתיות מגוונות, הכוללות טיולים חווייתיים בארץ, סופי שבוע נושאיים, ארוחות שבת משותפות, התנדבות קהילתית, ואירועים רבים אחרים המלווים את תקופת לימודיהם בישראל. התכניות החברתיות נועדו לסייע לסטודנטים מהעולם להכיר את ישראל ואת החברה הישראלית באופן בלתי אמצעי.

  לאתר בית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקאנטי (באנגלית)
 • המרכז הבינתחומי הרצליה


  על פי מודל אוניברסיטאות העילית (Ivy League) בארה"ב, פועל המרכז הבינתחומי הרצליה כמוסד אקדמי חופשי, ראשון מסוגו בישראל. המרכז נוסד בשנת 1994 על ידי נשיאו, פרופ' אוריאל רייכמן, לתועלת החברה והציבור. בשל בחירתו לא לקבל סבסוד ממערכת התקצוב הממשלתית של ההשכלה הגבוהה, נהנה הבינתחומי מחרות אקדמית ומנהלית מלאה. מטרת הבינתחומי הרצליה להכשיר את מנהיגות העתיד של מדינת ישראל, באמצעות השכלה בינתחומית, המשלבת ידע תיאורטי מעמיק עם הכשרה מעשית, ובהנחיית סגל מרצים וחוקרים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם ובישראל. גישתו היא הקפדה על מצוינות במחקר ובהוראה, לצד דגש על אחריות חברתית ומעורבות בקהילה. מאז הקמתו, הצליח הבינתחומי הרצליה להיות חלוץ בתחומים רבים ולהוביל מהפכה במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, שאת עקבותיה ניתן לראות כיום במוסדות אקדמיים אחרים.
  http://portal.idc.ac.il/he/main/homepage/pages/homepage.aspx


 • הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל


  הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל היא עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה
  http://k-shoa.org/


 • התאחדות הסטודנטים


  התאחדות הסטודנטים בישראל הינה ארגון הגג של 64 אגודות סטודנטים בישראל ומייצגת כ-300,000 סטודנטים וסטודנטיות הלומדים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. ההתאחדות הוקמה בשנת 1934 במטרה לשמור על מעמד הסטודנטים בישראל ולקדם את זכויותיהם בכל תחומי החיים. בד בבד, פועלת התאחדות הסטודנטים לקידום החברה בישראל, הן באמצעות קידום רפורמות חברתיות והן באמצעות פיתוח והשתתפות בפרויקטים של מעורבות חברתית והתנדבות. בחזון ההתאחדות, תפקיד הסטודנטים בחברה אינו מתמצה ברכישת השכלה ובקניית דעת, כי אם במעורבות אקטיבית ומתמשכת לשיפור פני החברה בה הם חיים. בנוסף, ההתאחדות מקיימת פעילות הסברה למען ישראל בקמפוסים ברחבי העולם, ונמצאת בקשר מתמיד עם ארגוני סטודנטים עולמיים, לרבות ארגוני סטודנטים יהודיים.
  לאתר התאחדות הסטודנטים
 • יוזמת הלמידה היהודית בקמפוס (OU- JLIC)


  התכנית נועדה לסייע לצעירים ולצעירות יהודים לשמור היבטים מרכזיים בחיים היהודיים, כגון תפילה, כשרות, שבת וחגים. מחנכי JLIC משמשים מורים ומודלים לחיקוי ב-23 אוניברסיטאות בארה"ב ובישראל, לומדים עם תלמידים אחד על אחד, מתאמים שיעורים שבועיים ומארגנים הרצאות אורח ואירועים אחרים.
  לאתר
 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


הלל בבינתחומי הרצליה
ת.ד. 167 הרצליה 46150

infoidc@hillelisrael.org
972-9-960-2892

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.