לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

צוות

 • נילי גליק אסף

  מנהלת הלל בבינתחומי הרצליה
  nillig@hillelisrael.org
  09-9602892
  נילי מנהלת הלל בבינתחומי מספטמבר 2014.  לפני כן ובמשך כשלוש שנים הייתה מנהלת התכניות בהלל באוניברסיטת תל אביב.  בין השנים 2008 - 2010 הייתה שליחת הסוכנות היהודית בהלל באוניברסיטת וויסקונסין במדיסון. נילי בעלת תואר שני בהיסטוריה של עם ישראל ותואר ראשון בהיסטוריה של עם ישראל ולימודי ארץ ישראל מאוניברסיטת בר אילן. חברה בצוות ההיגוי של לימודTLV בהתנדבות. השתתפה בתכניות בתי מדרש כגון תכנית העמיתים של קולות, "חיידר משלך" של מכון הרטמן וכד'. מתגוררת ברחובות עם משפחתה.


 • שיר בוהארון

  רכזת זכור וכבד
  Zechor.IDC@hillelisrael.org

   סטודנטית שנה ג' לממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.  רכזת תכנית "זכור וכבד" זאת השנה הראשונה. במקביל שיר אחראית על תכנית IDConnect המחברת בין סטודנטים ישראלים לבין סטודנטים בינלאומיים המגיעים למרכז הבינתחומי במסגרת חילופי סטודנטים. 
 • אילנית פלד

  רכזת תכניות ואירועי תרבות
  rpidc@hillelisrael.org
  סטודנטית שנה ג' לממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה. במקור מעמק יזרעאל ובשנתיים האחרונות גרה בהרצליה. בנוסף על לימודיה, מתמחה בכנסת.  אילנית הגיעה אל הלל דרך חברה מאד טובה, "ככל שהיא סיפרה לי יותר כך רציתי לקחת חלק יותר".  אילנית רואה בתפקיד רכזת תכניות ואירועי תרבות הזדמנות לחשיבה מחוץ לקופסא, יצירתיות ודינמיות.


 • דימיטרי (דימה) סמירנוב

  רכז מתנדבים
  volunteeridc@hillelisrael.org
   סטודנט שנה ב' לממשל דיפלומטיה ואסטרטגיה בבית ספר לאודר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה. 
  עלה לישראל בשנת 92', במקור מחיפה כרגע מתגורר בחולון. בנוסף על לימודיו, דימה הוא נציג במועדון האו"ם ומשתתף בתכנית ללימודי אירופה במרכז הבינתחומי הרצליה. בשנה א' התנדב במגוון פעילויות של הלל בבינתחומי ובחרת להיות ל=רכז מתנדבים מתחושה של רצון להיכרות עמוקה יותר עם הקהילות היהודיות הקיימות בעולם. • דניאל לנדאו

  רכז שבתות וחגים
  shabatdinneridc@hillelisrael.org
  סטודנט שנה ב' לחשבונאות בבית הספר טיומקין לכלכלה.
  התנדב בשנה שעברה בהלל, נהנה מאד לכן החליט להעמיק את העיסוק בתחומי התוכן שלנו.  

   הלל בבינתחומי הרצליה
ת.ד. 167 הרצליה 46150

infoidc@hillelisrael.org
972-9-960-2892

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.