לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

הלל ישראל בתקשורת

 • אין עבודה, אין שפה: ספר ילדים חדש יתאר את חבלי העלייה מרוסיה


  כתבה במקור ראשון על בר זימליס ועל הספר שכותב בעקבות השתתפותו בתכנית "מסע בעקבות" בהלל באוניברסיטת בן גוריון, תכנית אשר מתקיימת בתמיכת קרן ג'נסיס. הכתבה פורסמה ב-23.7.18.
  לקריאת הכתבה 


 • מישקה הדובי עולה לישראל: המסע של בר מגיע להדסטארט


  כתבה בבאר-שבע נט על בר זימליס ועל הספר שכותב בעקבות השתתפותו בתכנית "מסע בעקבות" בהלל באוניברסיטת בן גוריון, תכנית אשר מתקיימת בתמיכת קרן ג'נסיס. הכתבה פורסמה ב-5.7.18.
  לקריאת הכתבה


 • צל"ש השבוע: יניב קנובול מתנדב בארגון הלל


  כתבה בבאר-שבע נט על יניב קנובול והאירוע שיזם במסגרת השתתפותו בתכנית "מסע בעקבות" בהלל באוניברסיטת בן גוריון. תכנית אשר מתקיימת בתמיכת קרן ג'נסיס. הכתבה פורסמה ב-15.5.18.
  לקריאת הכתבה


 • בבושקה ואני


  כתבה בעיתון "לאישה" על פרויקט "צילומי סבתא", פרי יוזמה של סטודנטים מהלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון במסגרת תכנית "ראדניה-המיוחסים" הנתמכת על ידי קרן ג'נסבמסגרת יוזמת "צילומי סבתא" המשתתפות בפרויקט תיעדו סיפורים אישיים של סבותיהןושחזרו קווים לדמותן באמצעות תמונת דיוקן עכשווית של עצמן.
  הכתבה פורסמה במרץ 2017.
  לקריאת הכתבה


 • תא לסטודנטים יוצאי בריה"מ לשעבר נפתח באוניברסיטת תל אביב


  כתבה על תא יבר"ה, תא לסטודנטים יוצאי בריה"מ לשעבר אשר נפתח באוניברסיטת תל אביב. התא הנו יוזמת סטודנטים כחלק מתכנית "מסע בעקבות" של הלל ישראל, תכנית הנתמכת ע"י קרן ג'נסיס. הכתבה פורסמה ב-28.2.2017.
  לקריאת הכתבה (ברוסית).
 • צבע לחיים


  כתבה בבאר-שבע נט על יוזמת "צבע לחיים" במסגרתה תמונות משפחתיות ישנות יעברו שחזור דיגיטלי וצביעה, ובכך יונגשו לדור העתיד. היוזמה הנה יוזמה סטודנטיאלית במסגרת תכנית "מסע בעקבות" של הלל ישראל הנתמכת על ידי קרן ג'נסיס. הכתבה פורסמה ב22.2.17.
  לקריאת הכתבה.
 • איך ארוחות שישי עוזרות לקרב בין סטודנטים מישראל ומהעולם?


  כתבה על פרויקט "שישי בבאר שבע", סדרת ארוחות שבת בהן סטודנטים ישראלים מארחים בבתיהם סטודנטים בינלאומיים לארוחות שבת משותפות. הפרויקט משותף להלל באוניברסיטת בן גוריון ולאגודת הסטודנטים באוניברסיטה והנו פרי יוזמת סטודנטים במסגרת תכנית "טריפל" של הלל. הכתבה פורסמה ב16.2.2017. לקריאת הכתבה.
 • אנשים


  התכנית "אנשים" של מאקו מסקרת את פרויקט "פרשים בלילה" של הלל במכללת ספיר. התכנית שודרה בינואר 2017. לצפייה בכתבה (החל מדקה 19).


 • הודי, גרמני, צרפתי ושני ישראלים עושים יחד קידוש בבאר שבע


  כתבה על פרויקט ארוחת השבת של הלל באוניברסיטת בן גוריון, בשיתוף אגודת הסטודנטים באוניברסיטה. הכתבה פורסמה ב25.1.17.
  לקריאת הכתבה. • פולה שלא הכרתם


  ראיון עם פולה אוברוצקי, מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון. הראיון פורסם ב 'אבג', העיתון הרשמי של אוניברסיטת בן גוריון ביוני 2016.
  לקריאת הכתבה.


 • פונים לשוק לעצה


  בלוג שפורסם באתר הלל בינלאומי ומספר על פרויקט "גברת עם סלים" של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים. הבלוג פורסם ב10.6.16.
  לקריאת הכתבה (באנגלית) 


 • עולים לבמה


  כתבה על יוזמת הסטודנטים "עולים לבמה". הכתבה פורסמה ב20.4.16. 
  לקריאת הכתבה (ברוסית)


 • "התגלתה בפנינו היסטוריה שלמה שלא ידענו על קיומה"


  כתבה שנכתבה על התכנית ע"י ליאורה זלצברג, משתתפת בתכנית. הכתבה פורסמה ב6.4.16 ב"ספירלה", עיתון הסטודנטים במכללת ספיר.
  לקריאת הכתבה • פרויקט פור-עם ותיקים


  הלל תל חי, אגודת הסטודנטים ומשתתפי זיכרון בסלון ממשיכים בעשייה – והפעם מפגש מרגש ומשמח בין סטודנטים מהמכללה האקדמית תל חי ובין ותיקים בגליל, במסגרת יום המעשים הטובים, שבמהלכו יגיעו כל זוג סטודנטים מצוידים בערכת אפיית אזני המן לבית הוותיקים, יאפו איתם אזני המן ויחגגו איתם את חג הפורים. חן זמיר היתה במפגש המקדים של הפרוייקט המרגש שנקרא: פור-עם.
  הכתבה התפרסמה באתר מכללת תל חי ב22.3.16.
  לקריאת הכתבה.


 • הלל לרודרמן


  מי מצא את עצמו במדור הרכילות העסקית אם לא אלון פרידמן, מנכ"ל הלל ישראל. סקרנים? מוזמנים להציץ בכתבה שפורסמה ב21.12.15.


 • הצטרפו להלל ביום המעשים הטובים 2016


  כתבה שהתפרסמה על השתתפות מרכזי הלל מרחבי העולם, בהובלת הלל ישראל, ביוזמת "יום המעשים הטובים". הכתבה התפרסמה באתר הלל העולמי ב9.3.16.
  לקריאת הכתבה (באנגלית)


 • "כאן עושים משלוחים"


  "כאן עושים משלוחים": כתבה באתר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון על משלחות סטודנטים וביניהן פניקס. הכתבה התפרסמה ב6.3.16.
  לקריאת הכתבה


 • יהודים וערבים 'פשוט שרים' יחדיו בירושלים


  פרויקט "פשוט שרים" של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים מוצגת בכתבה זו שהתפרסמה ב16.2.16.
  לקריאת הכתבה (באנגלית)


 • תכנית הנתמכת על ידי פדרצית ניו יורק זוכה לפרס מהלל בינלאומי


  כתבה על זכייתה של תכנית "הלל עולמי" של הלל ישראל וחמשת מרכזי הלל בקולג'ים העירוניים בניו יורק בפרס על "חיזוק התנועה העולמית". הכתבה התפרסמה ב1.1.16 בעיתון האמריקאי "הקול היהודי".
  לקריאת הכתבה (באנגלית, PDF)


 • פשוט שרים - ראיון ברדיו


  ראיון עם חגי הירשמן, רכז תכנית "פשוט שרים" בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים. הריאיון שודר בתחנת הרדיו FM88 לקראת אירוע ראשון לשנה של התכנית ב-22.10.2015.
  להאזנה לראיון (החל מדקה 15).
 • פשוט שרים בעכבר העיר


  כתבה ב"עכבר העיר" על פרויקט "פשוט שרים" של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים. יוזמת "פשוט שרים" צמחה במרכז היוזמות של הלל ירושלים מתוך רצון לקירוב בין העמים דרך אירועי תרבות משותפים. היוזמה מקיימת סדרת אירועי שירה בציבור בערבית ובעברית בירושלים, בהם לוקחים חלק צעירים ערבים ויהודים. הכתבה פורסמה ב- 6.10.2015.
  הכתבה בגירסת פי.די.אף
 • ראיון ברדיו קול הגליל העליון


  ראיון ברדיו "קול הגליל העליון" עם איילת בן גיגי, סטודנטית פעילה בהלל במכללת תל-חי. בראיון סיפרה איילת על פרויקט "טעם של פעם" הארצי ועל פרויקט המשך שנערך בעקבותיו בהלל במכללת תל-חי. הריאיון שודר ב- 21.8.2015.
  להאזנה לראיון המלא
 • מאנצ שבא ליד


  כתבה בעיתון הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון, "צופציק", על פרויקט "טעם של פעם" בהלל בן גוריון המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הכתבה פורסמה ב- 14.6.2015.

  הכתבה בגירסת פי.די.אף  כתבה צופציק יוני 2015


 • ראיון טלוויזיוני בערוץ 9


  ראיון עם קטיה אברבוך וויטלי וילר משתתפי תכנית פניקס של הלל בן גוריון וממובילי פרויקט "טעם של פעם", המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הראיון שודר ב-10.6.2015
  לצפייה בראיון המלא (ברוסית)


 • ספר חדש אוסף מתכונים וסיפורים של ניצולי שואה


  פרסום באתר "הארץ" באנגלית על פרויקט "טעם של פעם", המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הכתבה פורסמה ב-2.6.2015
  לקריאת הכתבה (באנגלית)


 • מרגש עד דמעות: סטודנטים מבשלים עם ניצולי שואה ומוציאים ספר בישול מיוחד


  פרסום באתר "ידיעות הנגב" על פרויקט "טעם של פעם", המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הכתבה פורסמה ב-29.5.2015.
  לקריאת הכתבה
 • ראיון בערוץ 9


  ראיון עם אנה ויינר, מנהלת הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון בנושא פעילות הלל בחיפה ומשלחת "אודיסאה לאודסה". הראיון נערך במסגרת תוכנית הבוקר בערוץ ושודר ב28.5.2015.
  לצפייה בראיון המלא (ברוסית) • מה בוער - מצבה של ישראל בקמפוסים בארה"ב


  אלון פרידמן, מנכ"ל הלל ישראל מתראיין בתכנית הבוקר של רזי ברקאי (גלי צה"ל) בנושא מצבה של ישראל בקמפוסים בארה"ב. הראיון שודר ב-19.5.201.
  להאזנה לראיון
 • טעם הניצחון


  פרסום בעיתון חדשות סוף השבוע של מעריב על פרויקט "טעם של פעם", המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הכתבה פורסמה ב-8.5.2015

  לקריאת הכתבה 


 • טעם של פעם ביום הניצחון


  פרסום בשפה הרוסית לרגל 70 שנה ל"יום הניצחון". הכתבה עוסקת בפרויקט "טעם של פעם" המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. הכתבה פורסמה ב-7.5.2015. לקריאת הכתבה (ברוסית) 
 • לכל מתכון יש שף


  כתבה שפורסמה בעיתון "אבג" של אוניברסיטת בן גוריון ומספרת על פרויקט "טעם של פעם" . המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה הכתבה פורסמה ב-7.05.2015.  לקריאת הכתבה
 • טעם של פעם


  בלוג שפורסם באתר של ארגון הלל העולמי ומספר על פרויקט טעם של פעם המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה.  הבלוג פורסם ב4.5.2015.
  לקריאת הבלוג (באנגלית)
 • משלחת סטודנטים מתל-חי לאנגליה


  כתבה שפורסמה בבלוג של אתר מכללת תל-חי ומספרת על משלחת פרי שיתוף פעולה בין הלל תל-חי, שותפות צפון הגליל- בריטניה, מגבית בריטניה, המכללה האקדמית תל חי וארגון הסטודנטים היהודים באנגליה שהתקיימה במרץ 2015.

  הכתבה פורסמה ב-16.4.2015
  לקריאת הכתבה


 • ראיון עם ויטלי וילר- יוזם תכנית טעם של פעם


  ראיון עם ויטלי וילר- יוזם תכנית "טעם של פעם" ברשת ב' של קול ישראל.  ויטלי הינו סטודנט אשר במסגרת פעילותו בפרויקט "פניקס" של הלל ישראל (בתמיכת קרן ג'נסיס) יזם את פרויקט "טעם של פעם" המפגיש בין סטודנטים לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. המתכונים אוגדו לספר בישול חדש אשר מעניק הצצה למטבחים של קהילות יהודיות ברחבי העולם. הראיון שודר ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, 16 באפריל 2015.

  להאזנה לראיון המלא (החל מדקה 16:50)


 • טעם של פעם - פרויקט לשימור סיפורים ומתכונים של ניצולי שואה


  כתבה בערוץ החדשות של וואלה על פרויקט "טעם של פעם". בכתבה מלכה ליברמן, ניצולת שואה מהונגריה, מספרת על הפרויקט ומבשלת עוף בפפריקה יחד עם פולה, קטיה וויטלי (סטודנטים מהלל בן גוריון). הכתבה שודרה ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, 16.4.2015.
  לצפייה בכתבה
 • טעם של פעם: סטודנטים וניצולי שואה מבשלים יחד


  ראיון בתכנית הבוקר "אורלי וגיא" בערוץ 10 המסקר את פרויקט "טעם של פעם". הריאיון התקיים ביום הזיכרון לשואה ולגבורה ב16.4.2015.
  לצפייה בראיון
 • ניצולי שואה וסטודנטים נפגשים במטבח


  ראיון ברדיו VoicesOfIsrael על פרויקט "טעם של פעם". בתכנית התראיינו אלזה, ניצולת שואה שהשתתפה בפרויקט, יואב, סטודנט שלמד ממנה להכין עוגת שמרים ואודליה שלו, מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון. הראיון שודר ב15.4.2015.

  לראיון המלא (באנגלית)
 • ניצולי שואה וסטודנטים משחזרים מתכונים


  "הפרויקט 'טעם של פעם' מפגיש בין סטודנטים מאוניברסיטת באר שבע לניצולי שואה, ויחד הם מבשלים מאכלים מילדותם שלפני המלחמה. ספר בישול חדש מאגד את המתכונים האלה, ואנחנו זוכים בהצצה למטבחים של קהילות יהודיות ברחבי העולם"
  היוזמה, היא רעיון שנולד אצל הסטודנטים ויטאלי וילר ואיליה ויכמן מהלל באוניברסיטת בן-גוריון, אשר משתתפים בתכנית פניקס בתמיכת קרן ג'נסיס.
  הכתבה פורסמה ב15.4.2015 באתר החדשות מאקו.
  לקריאת הכתבה 


 • שלם העולה על סכום כל חוויותיו


  כתבה מאת אנה ויינר, מנהלת הלל בטכניון ובאוניברסיטת חיפה אשר התפרסמה בגיליון פברואר 2015 של "דפי העמיות", כתב עת שיוצא לאור ע"י המרכז לחינוך לעמיות יהודית.
  לקריאת הכתבה

   
 • "העצמי", "אני" ו"האחר"


  כתבה מאת בויאנה גרובשיץ', מנהלת תכניות בהלל באוניברסיטת תל אביב אשר התפרסמה בגיליון פברואר 2015 של "דפי העמיות", כתב עת שיוצא לאור ע"י המרכז לחינוך לעמיות יהודית. 

  לקריאת הכתבה


 • בדרכים עם עמיתי קונקטק


  כתבה שנכתבה ע"י אנה ויינר, מנהלת הלל בטכניון ובאוניברסיטת חיפה על המשלחת של הלל טכניון לבוסטון במסגרת תכנית קונקטק. הכתבה פורסמה ב18.2.2015.
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה
 • לגלות את (יהודי) אמריקה


  ראיון עם מתן קוזמן ורון להב, סטודנטים במכללה האקדמית ספיר וחברי משלחת "מפגשים בדרכים" של הלל. הכתבה פורסמה בעיתון "ספירלה", מגזין סטודנטים במסלול עיתונות, בביה"ס לתקשורת במכללת ספיר.  הכתבה פורסמה ב11.2.2015 
  לקריאת הכתבה


 • "טעם של פעם" במכללת תל חי


  הלל במכללת תל חי יחד עם מרכזי הלל נוספים בארץ ובעולם לוקחים חלק ביוזמת "טעם של פעם". היוזמה, היא רעיון שנולד אצל הסטודנטים ויטאלי וילר ואיליה ויכמן מהלל באוניברסיטת בן-גוריון, אשר משתתפים בתכנית פניקס בתמיכת קרן ג'נסיס.
  הכתבה פורסמה ב19.1.2015.
   לקריאת הכתבה שפורסמה באינטרנט
  לקריאת הכתבה שפורסמה בעיתון המקומי • "הזהות היהודית נתפסת היום כזהות מדירה, ואנחנו ב'הלל' פועלים לשנות את זה"


  ראיון עם רותם אוחנה, מנהלת הלל במכללה האקדמית ספיר וזוכת פרס ריצ'ארד מ. ג'ולס למצויינות מטעם הלל העולמי. הכתבה פורסמה בעיתון "ספירלה", מגזין סטודנטים במסלול עיתונות, בביה"ס לתקשורת במכללת ספיר.  הכתבה פורסמה ב20.12.2014.
  לקריאת הכתבה


 • פשוט שרים: אירוע מוזיקלי בין-דתי בירושלים


  כתבה שנכתבה ע"י רייצ'ל זארת, סטודנטית פעילה בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים, בנושא תכנית "פשוט שרים."
  הכתבה פורסמה ב30.11.2014.
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה
 • נשיא הלל העולמי מנסה את כוחו כפרש בלילה


   

  נשיא הלל העולמי, אריק פינגרהאט, מתראיין ב"פרשים בלילה", תכנית הרדיו של הלל ספיר בשיתוף רדיו "קול הנגב". פרשים בלילה הינה תכנית רדיו שבועית המונחית ע"י סטודנטים של הלל ספיר ודנה בפרת השבוע מזוויות שונות. בראיון, אריק משוחח עם הסטודנטים על הלל, פרשת השבוע ועמיות יהודית. הראיון התקיים במהלך ביקורו של פינגרהאט בהלל ספיר ב24.11.2014.
  להאזנה לראיון המלא (באנגלית)
   (הריאיון מתחיל בדקה 11:35).


 • הלל תל חי ברדיו קול הגליל העליון


  דניאלה פילדס-אלמליח, מנהלת הלל במכללה האקדמית תל חי, מתראיינת ברדיו הגליל העליון, שבועיים לאחר כניסתה לתפקיד.
  הראיון שודר ב6.11.2014.
  להאזנה לראיון • שיר הלל


  כתבה שפורסמה בעיתון "אבג" של אוניברסיטת בן גוריון ומספרת על אודליה, מנהלת הלל בן גוריון, על פילות המרכז ועל תכנית "פניקס" המתקיימת בה.
  הכתבה פורסמה ב2.11.2014. 
  לקריאת הכתבה


 • זכור וכבד


  חמישה סטודנטים מפרויקט "זכור וכבד" בהלל באוניברסיטת בן גוריון התנדבו במהלך שנה"ל תשע"ד עם ניצולי שואה בבית האבות משען. הכתבה שופכת אור על הערך המוסף הייחודי של הסטודנטים והפרויקט על דיירי בית האבות.
  הכתבה פורסמה בספטמבר 2014.
  לקריאת הכתבה (קובץ פי.די.אף)


 • הלל ישראל: סטודנטים מספרים על מבצע "צוק איתן"


  סטודנטים מהלל באוניברסיטת בן גוריון משתפים בחוויותיהם מתקופת מבצע "צוק איתן", סיפורי מילואים, התנדבות, וחוסן אזרחי.

  הכתבה התפרסמה באתר הלל העולמי ב24.7.2014
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה

 • חיבור סטודנטים בדרום הארץ לזהותם היהודית


  רותם אוחנה, מנהלת הלל במכללה האקדמית ספיר, מספרת על חייה כסטודנטית ולאחר מכן כמנהלת הלל במקום כל כך מיוחד.
  הכתבה התפרסמה באתר הלל העולמי ב15.7.2014
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • מתחברים באמצעות שיחות וטכנולוגיה


  בלוג של סטודנטים מאמ.אי.טי אשר הגיעו לארץ במסגרת פרויקט "קונקטק" של הלל בטכניון והלל אמ.אי.טי, בתמיכת המשרד לקשרי חיפה-בוסטון
  הבלוג התפרסם ב14.07.2014
  הבלוג הינו באנגלית
  לקריאת הבלוג
 • "היהודים החדשים"


  כתבה על הלל באוניברסיטת בן גוריון בעיתון הסטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון, "צופציק", אשר פורסמה במאי 2014.

  (גירסת פי.די.אף) Article BGU - May 2014  


 • תכנית "פניקס" מסייעת לסטודנטים מהלל ישראל להעמיק את הבנתם בנושא השואה


  כתבה שנכתבה ע"י אודליה שלו, מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון, בנושא תכנית "פניקס".
  הכתבה פורסמה ב4.5.2014.
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה • 66 נשים ישראליות שכדאי להכיר


  בכתבה זו שפורסמה על ידי עיתון "הארץ" לרגל חגיגות יום העצמאות ה66 של מדינת ישראל נבחרה פנינה גדאי-אגניהו, שליחת הסוכנות היהודית בוושינגטון די.סי ולפני כן מנהלת הלל באוניברסיטת תל אביב כאחת מהנשים ששווה להכיר.
  הכתבה פורסמה ב 2.5.2014
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה


 • חיבורים מסביב למדורה


  בלוג שכתבה קלייר גולדווטר והתפרסם באתר האינטרנט של "המרכז לחינוך לעמיות יהודית" מתאר את פרויקט מדורת השבט של הלל ישראל ואת השפעתו על סטודנטים ישראלים ולא ישראלים גם יחד.
  הכתבה פורסמה ב 1.5.2014
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה 


 • רשת הלל העולמית מחברת סטודנטים ישראלים לעמיתיהם במרכזי הלל ברחבי אוקראינה


  לאור אי השקט והמתיחות באוקראינה בתקופה זו, סטודנטים מהלל באוניברסיטת בן גוריון יזמו שיחת ועידה בסקייפ עם עמיתיהם במרכזי הלל באוקראינה.
  עוד על השיחה המרגשת בבלוג שפורסם באתר הלל העולמי.
  הכתבה פורסמה ב29.4.2014 
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה • אלון פרידמן, מנכ"ל הלל ישראל, חולק את מחשבותיו על עמיות יהודית


  הראיון עם אלון פרידמן, אותו ערכה קלייר גולדווטר, התפרסם באתר "המרכז לחינוך לעמיות יהודית".
  הכתבה התפרסמה ב30.3.2014
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה


 • טקס לזכרו של אדגר ברונפמן ז"ל


  כתבה המדווחת על טקס לזכרו של אדגר ברונפמן ז"ל שהתקיים במוזאון ישראל בירושלים.
  הכתבה פורסמה ב7.3.2014
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה


 • ישראל לארה"ב: תודה שנלחמתם בחרם האקדמי


  כתבה שפורסמה ב"ישראל היום" המדווחת על מכתב התודה שנשלח מטעם ועד ראשי האוניברסיטאות הישראלי, ביוזמת ובתיווך הלל לנשאי אוניברסיטאות ומכללות בארה"ב אשר עמדו לצד ישראל ונלחמו בחרם האקדמי.
  הכתבה פורסמה ב18.2.2014
  לקריאת הכתבה
  לקריאת מכתב התודה (עמוד ראשון)
  לקריאת מכתב התודה (עמוד 2)


 • כל הלל ריו: האם האדם מוגדר באמצעות אמונותיו או מעשיו?


  בויאנה גרובשיץ', מנהלת הלל בבינתחומי הרצליה חולקת את מחשבותיה על משלחת כל הלל לריו דה ג'נרו (ברזיל).
  הכתבה פורסמה ב12.2.2014
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • "דרך עבודתי בהלל ישראל אני משפיעה על החברה הישראלית"


  אודליה שטרנברג, מנהלת הלל באוניברסיטת בן גוריון משפת במשמעות העבודה בהלל ישראל מבחינתה.
  הכתבה פורסמה באתר הלל העולמי ב13.01.2014
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • צעירים ישראלים עושים מעשים טובים בשוק


  כתבה המתמקדת בפרויקט "גברת עם סלים" של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים.
  הכתבה פורסמה ב27.12.2013
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • חגיגות חג ההודיה בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים


  כתבה על חגיגות חג ההודיה בהלל באוניברסיטה העברית בירושלים.
  הכתבה התפרסמה באתר הלל העולמי באוקטובר 2014.
  הכתבה הינה באנגלית.
  לקריאת הכתבה


 • סטודנטים ישראלים דוברי רוסית מתחברים מחדש לשורשיהם


  כתבה בעיתון "הארץ" על משלחות הלל ישראל לאוקראינה ובלארוס.
  הכתבה פורסמה ב24.10.2013
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • לידיעת יהדות ארה"ב: גם אתיופים הם חלק מהקהילה היהודית


  כתבה על פנינה גדאי אגינהו, לשעבר מנהלת הלל באוניברסיטת תל אביב.
  הכתבה פורסמה בעיתון "הארץ" ב23.9.2013
  הכתבה הינה באנגלית ופתוחה למנויים בלבד.
  לקריאת הכתבה


 • סטודנטים של הלל עושים מעשים טובים ברחבי העולם


  סרטון המסכם את פעילויות ההתנדבות של סטודנטים ממרכזי הלל ברחבי העולם ביום המעשים הטובים 2013.
  הסרטון התפרסם ב10.9.2013
  לצפייה בסרטון


 • פרויקט "לפני שאמות" בהלל באוניברסיטת בן גוריון


  סטודנטים מתכנית "בית משרד לאקטיביזם חברתי" של הלל באוניברסיטת בן גוריון הביאו את פרויקט "לפני שאמות" לבאר שבע.
  הסרטון פורסם ב4.7.2013
  לצפייה בסרטון


 • קבלת שבת מיוחדת המיועדת לקהילה ההומו-לסבית באזור שדרות


  קבלת שבת זו הינה אחת מקבלות השבת לקהילה ההומו-לסבית שמארגנת התנועה הרפורמית ברחבי הארץ, כביטוי לפתיחות ולחתירה לזכויות ושוויון לכולם. האירוע נערך בשיתוף הלל במכללה האקדמית ספיר
  הכתבה פורסמה ב13.6.2013
  לקריאת הכתבה


 • "להקים כאן בית"


  סיוון מס, לשעבר רכזת עמיות בהלל חיפה ועולה חדשה מארה"ב משתפת במשמעות מבחינתה של הקמת בית בישראל
  הכתבה פורסמה באתר הלל העולמי ב25.3.2013
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • סביב כוסות בירה, הסטודנטים החילונים לומדים את פרשת השבוע


  זרקור על פרויקט "בירה עמיקתא" של הלל באוניברסיטת בן גוריון שהתפרסמה באתר כיפה ב7.3.2013
  לקריאת הכתבה


 • יום המעשים הטובים 2013


  הלל ישראל מוביל את יום המעשים הטובים במרכזי הלל ברחבי העולם.
  הכתבה פורסמה באתר הלל העולמי ב4.3.2013
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • סטודנטים מספיר יצבעו וינקו בתי קשישים


  יום המעשים הטובים של הלל במכללה האקדמית ספיר בשיתוף המחלקה למעורבות חברתית במכללה.
  הכתבה פורסמה ב27.2.2013
  לקריאת הכתבה


 • כשהטכניון (חיפה) פוגש את אמ.אי.טי (בוסטון)


  בלוג של סטודנט מאמ.אי.טי אשר הגיע לארץ במסגרת פרויקט "קונקטק" של הלל בטכניון והלל אמ.אי.טי, בתמיכת המשרד לקשרי חיפה-בוסטון
  הכתבה התפרסמה ב12.11.2012
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • קבלת שבת ייחודית בתל אביב


  כתבה בעיתון "הארץ" על פרויקט קבלות שבת בפאבים בתל אביב.
  הפרויקט מובל על ידי גל פרידמן בתמיכת הלל ישראל.
  הכתבה התפרסמה ב2.8.2012
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • מיהו יהודי? עמיות לעומת דת


  כתבה של אברהם אינפלד, יו"ר הועד המנהל של הלל ישראל
  הכתבה פורסמה ב4.9.2012
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • מלאכים צהובים בשוק מחנה יהודה


  כתבה על פרויקט "גברת עם סלים" של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים.
  הכתבה פורסמה ב19.6.2012
  לקריאת הכתבה


 • סוף סוף הגענו לישראל!


  בלוג של סטודנט מאמ.אי.טי אשר הגיע לארץ במסגרת פרויקט "קונקטק" של הלל בטכניון והלל אמ.אי.טי, בתמיכת המשרד לקשרי חיפה-בוסטון.
  הכתבה התפרסמה ב31.05.2012
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


 • שימוש בפייסבוק לבניית שיח יהודי


  כתבתו של הרב יוסי גולדמן על יוזמה של הלל באוניברסיטה העברית בירושלים לשימוש בפייסבוק ליצירת שיח יהודי.
  הכתבה פורסמה ב 8.5.2012
  הכתבה הינה באנגלית
  לקריאת הכתבה


הלל בבינתחומי הרצליה
ת.ד. 167 הרצליה 46150

infoidc@hillelisrael.org
972-9-960-2892

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.