לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

צוות

 • קארין אלקסלסי

  מנהלת הלל במכללה האקדמית ספיר
  karinea@hillelisrael.org
  077-9802379
  קארין הנה מנהלת הלל במכללה האקדמית ספיר מנובמבר 2017. לתפקיד זה נכנסה קארין עם שובה משליחות בקהילות קטנות בפרובינציית אנטרה ריוס שבארגנטינה, מטעם היחידה לשליחות בתפוצות של ההסתדרות הציונית העולמית. במהלך לימודיה לתואר קארין שימשה כרכזת בוגרת בתנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", תנועת הנוער לילדים עם ובלי צרכים מיוחדים. קארין נולדה וגדלה בעיר אשקלון והיא בעלת תעודת הוראה ותואר ראשון בהצטיינות בחינוך וסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.


 • יוסי מדווד

  רכז צילום ומדיה ויזואלית
  yossmedved@gmail.com

  סטודנט שנה ג' ללימודי קולנוע במכללה. משמש כרכז צילום ומדיה וויזואלית בהלל ספיר וזו שנתו השנייה בתפקיד זה. יוסי נולד בארה"ב אך גדל בירושלים. במהלך לימודיו בתיכון התעסק הרבה בחינוך לא פורמלי במסגרות שונות, ביניהן עמותות כגון: שמחה לילד וקרן קובי מנדל לנפגעי טרור, בנוסף להדרכת מחנות בחו"ל. אם סיום לימודיו בתיכון למד במכינה הקדם צבאית בעלי, אחריה שירת כקצין בהנדסה. לאחר הטיול הגדול, החליט להדרים למכללה וכרגע מתגורר בקיבוץ מפלסים. במהלך תפקידו בהלל היה שותף לסדנאות מפגש עם סטודנטים מהארץ ומהעולם, בנוסף להשתתפות במשלחת השנתית ״מפגשים בדרכים״ בארה״ב. 
 • אנטון ליטביננקו שטרן

  רכז מדיה ושיווק
  media.sapir@hillelisrael.org

  סטודנט שנה ג' לתקשורת במסלול דיגיטל במכללת ספיר. אנטון נולד באוקראינה, עלה עם משפחתו בשנת 1995 לישראל והתמקם עמם בנתיבות.
  זוהי שנתו השנייה של אנטון בארגון, בשנה שעברה השתתף בפרויקט "זכור וכבד" ובמשלחת "מסע בעקבות", במהלכה נחשף לתרבות היהודית של מזרח אירופה יחד עם כארבעים צעירים יהודים ממדינות חבר העמים: "בתור ישראלי תמיד חשבתי שיהדות זה כאן, רק אצלנו ואז יצאתי ל'מסע בעקבות'. ארבעים צעירים יהודים מחבר העמים הראו לי כמה עוד יש לי ללמוד. אלה אנשים שהחיבור שלהם לתרבות ולמסורת ולהיסטוריה היהודית כל כך חזק, אנשים שכל העיסוק שלהם ביום יום, בבית ומחוצה לו, נע סביב הנושא הזה. בהתחלה התקשיתי להאמין, הרי אנחנו יודעים שיהודים בתפוצות זה צרפתים ואמריקאים. ואז הם באו ולימדו אותי מה זה להיות יהודי באמת".
 • ראובן רומנו

  רכז מדיה ושיווק
  media.sapir@hillelisrael.org

  סטודנט שנה ג' בבית הספר למשפטים במכללת ספיר ובעליה של חברה המתמחה בקידום עסקים ברשת. בוגר לימודי ניו-מדיה במקהאן תל-אביב ופעיל חברי בולט בעיר הולדתו שדרות.
  ראובן מאמין מאוד בהפיכתו של תחום הפרסום לאמתי יותר, ללא גוזמות מיותרות היוצרות מירוץ חימוש בין המתחרים ולכן מיישם עקרונות אלו בעבודתו.
 • תהילה דיאור

  רכזת זכור וכבד
  zechor.sapir@hillelisrael.org

  בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית במכללת ספיר. בעלת ניסיון בחינוך הבלתי פורמלי והדרכת קבוצות שונות.
  מרכזת זו השנה השנייה את תכנית "זכור וכבד" לאחר שהשתתפה בתכנית לפני הפיכתה לרכזת.
  תהילה גדלה בקיבוץ עין צורים, התנדבה לשנת שירות בשדרות ושירתה בחיל המודיעין. 
  במקביל לעבודתה בהלל, תהילה מרכזת ומלווה קהילת סטודנטים שחיים ופועלים מטעם תכנתי "תוצרת הארץ" בשכונה בשדרות: "בפעילותי בשנתיים האחרונות בהלל פגשתי אנשים מיוחדים ורציניים שמשקיעים בעבודתם מחשבה ויצירתיות, אנשים שהפכו לחברים ומשפחה!".
 • לינה גבעוני

  רכזת פרשים בלילה
  linale213@gmail.com

  סטודנטית שנה ג' לתקשורת במסלול רדיו במכללת ספיר. זאת כבר השנה השנייה בה לינה פעילה בארגון הלל במכללה, בשנה שעברה כחברת פאנל בתכנית "פרשים בלילה" ברדיו קול הנגב והשנה כרכזת הפרויקט. פרשים בלילה היא תכנית תוכן המורכבת מפאנל של חמישה סטודנטים מהרדיו שדנים בכל שבוע בפרשת השבוע הנוכחית. העיסוק בפרשה נעשה באופן מאד פתוח שמתחבר לאקטואליה ולאירועים יומיומיים שמעסיקים את כולנו. בין החלקים השונים בתכנית ישנם דיונים באולפן, ראיונות עם רבנים או דמויות שונות ששופכות אור על הפרשה לצד פינות קבועות כמו "פרש או פארש"- הפינה שקובעת מי מגיבורי השבוע באקטואליה הוא גיבור חיובי או שלילי או מערכונים הומוריסטיים עם גיבורי הפרשה. לינה: "כמי שמגדירה עצמה כחילונית וכרחוקה מהדת, נחשפתי במהלך פעילותי בארגון הלל בשנה האחרונה לזוויות מרתקות שנתנו גם לי מקום להתחבר למסורת היהודית, לקבל אנשים עם דעות שונות ובעיקר ללמוד עליהם ועל עצמי דברים חדשים".
הלל במכללה האקדמית ספיר
ד.נ. חוף אשקלון 79165

infosapir@hillelisrael.org
972-77-980-2379

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.