לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים במכללת ספיר


  אגודת הסטודנטים הוא ארגון חיצוני למכללה תחת התאחדות הסטודנטים בישראל. האגודה מורכבת מסטודנטים במכללה הפועלים באופן יומיומי למען רווחת הסטודנטים,ורואים לנגד עינייהם את האינטרסים של הסטודנטים בלבד.
  לאתר האגודה


 • הדבר הבא


  הדבר הבא מפתחת ומלווה תכניות התמחות לסטודנטים ברחבי הארץ. בשוק התעסוקה התחרותי של היום זה כבר ידוע: השתלבות בעולם התעסוקה יכולה להיות עסק לא פשוט, אפילו מתסכל, עבור בוגרי אוניברסיטאות ומכללות שלא רכשו ניסיון מעשי בתחומם.באמצעות ההתמחות, הדבר הבא יוצרת גשרים עליהם יכולים סטודנטים לעבור מעולם ההשכלה לעולם התעסוקה, לאחר שרכשו ניסיון בשטח. ההתמחות במוסדות עסקיים וציבוריים נחשבים, מאפשרת לסטודנטים להשתלב, כבר במהלך הלימודים, בתפקידים המתאימים לתחום לימודיהם ולאופק התעסוקתי שלהם, לצבור נסיון תעסוקתי ולרכוש יתרון יחסי חשוב בעולם העבודה.המתמחים המשתתפים בתוכנית זוכים לא רק להשתלב במשרת התמחות איכותית, אלא גם בייעוץ אישי-תעסוקתי, רשת עמיתים רחבה וחיזוק מיומנויות נדרשות בעולם העבודה. כל זאת על מנת למנף את ההתמחות לתעסוקה הולמת השכלה.
  לאתר הדבר הבא


 • המכללה האקדמית ספיר


  המכללה האקדמית ספיר שוכנת בנגב הצפוני, במרחק כשעה נסיעה מת"א, וכחצי שעה מבאר שבע. ביסוד המכללה עומדת השאיפה ליצור סביבת לימודים מאתגרת שתהא מפתח לטיפוח מצוינות. סגל ההוראה של המכללה כולל כ- 850 פרופסורים ומרצים מעולים ומנוסים. הקמפוס ירוק ומטופח ובנוי מעשרות בניינים מודרניים המשתלבים במרחב הכפרי של צפון הנגב. זוהי סביבת לימודים אידיאלית המציעה חיים סטודנטיאליים תוססים, המשולבים בתכניות לימודים ברמה אקדמית מעולה.
  לאתר המכללה


 • הסוכנות היהודית לארץ ישראל


  מאז הקמתה בשנת 1929 פעלה הסוכנות היהודית למען השבתם הביתה של למעלה מ-3,000,000 עולים, ייסדה למעלה מ-450 ישובים ברחבי ישראל, חינכה למעלה מ-300,000 אלף ילדים ב"עליית הנוער" והקימה למעלה מ-1,500 מוסדות חינוך ותרבות. כיום, פועל הארגון בארבעה תחומים עיקריים: עלייה, נתינה חברתית, חוויה ישראלית וקירוב בין ישראל לבין קהילות יהודיות מסביב לעולם.
  http://www.jewishagency.org/he/


 • הקרן לידידות


  הקרן לידידות הינה ארגון פילנתרופי התומך בחוסן הלאומי והחברתי של העם היהודי ומדינת ישראל.  הקרן מגייסת כספים הודות לנדיבותם של נוצרים אוהבי ישראל ברחבי העולם. הקרן הוקמה בשנת 1983 בארה"ב ע"י הרב יחיאל אקשטיין ובשנת 2000 נפתחו משרדי הקרן לידידות בישראל. הקרן לידידות פועלת על מנת ליזום, ליצור ולהפעיל מיזמים להשפעה חברתית וליצירת שינוי שיביא לחיזוק החוסן הלאומי-חברתי. במהלך שנות פעילותה יצרה הקרן שיתוף פעולה אסטרטגי עם משרדי הממשלה, רשויות מקומיות, ארגונים חברתיים, ארגונים ציבוריים, יהודיים ועוד. הקרן לידידות היא קרן דינמית אשר בוחנת כל העת את הצרכים האמיתיים של החברה בישראל ומציעה פתרונות לאתגרים החשובים במיוחד לעוצמתה של מדינת ישראל במישור החברתי. 
  לאתר הקרן
 • התנועה ליהדות מתקדמת


  התנועה ליהדות מתקדמת בישראל היא ארגון הגג של הקהילות והמוסדות הרפורמיים בישראל. התנועה מאוגדת כעמותה ומתנהלת כמוסד ללא כוונת רווח. התנועה הישראלית הינה חלק מתנועה עולמית, הפועלת באמצעות 1200 קהילות ומרכזיים קהילתיים בלמעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם.
  לאתר התנועה ליהדות מתקדמת


 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • מגוון - הקיבוץ העירוני בשדרות


  המניע האידיאולוגי להקמת הקיבוץ העירוני בשדרות שייך לקבוצת צעירים שרצתה לעצב מודל חלוצי חברתי חדש ואלטרנטיבה לקיבוץ הכפרי המסורתי. מטרתם היתה להקים קהילה שיתופית המושתתת על יסודות עמוקים של סולידאריות חברתית בתוך סביבה שאיננה שיתופית. זאת תוך חתירה מתמדת לבניית דיאלוג עם תושבי המקום שיוביל לעשייה משותפת המבוססת על אינטרסים הדדיים. שדרות נבחרה מכיוון שהיתה יישוב קטן יחסית, שאיפשר השתלבות באורחות החיים העירוניים וקרקע פורייה לייזום והובלה של פרויקטים חדשים ותהליכי שינוי בתחומים מגוונים. זאת לצד בניית מסגרות משותפות עם תושבי המקום בתחומי חיים שונים כגון: תעסוקה, חינוך, תרבות, דיור ועוד.
  http://www.migvan.org.il/# • מועצה אזורית שער הנגב


  אשכול תרבות ופנאי
  http://www.sng.org.il/ 


 • מיזם שבת unplugged - עמותת שערים


  מיזם שבתUNPLUGGED  מבית קרן אבי חי (ע"ר) פועל לקידום ההזדמנויות החברתיות הקיימות בשבת, בתוכן החיובי שמביאה איתה השבת ובמתנות הגדולות והקטנות שהיא מספקת לנו כחברה. מתנות שלפעמים נעלמות מתחת לשיח פלגני ומתחת לשגרה שסוחפת אותנו, בין אם זה המסך, העבודה, הלחצים והניכור המאפיינים לעתים את החברה שבה אנו חיות וחיים.
  לאתר המיזם


 • נתיבים מרכז צעירים שדרות


  מרכז נתיבים הוקם במטרה לאפשר השתלבות מיטבית של תושבים בחברה ובחיי היישוב, תוך מימוש הפוטנציאל האישי והעצמתם, באמצעות פעילות לקידום השכלה גבוהה, הכשרה מקצועית ופתרונות תעסוקה מודרניים. המרכז שם דגש מיוחד על העצמת צעירים עולים ושילובם ביישוב, ופועל לפיתוח פרוייקטים לצעירים בעיר תחת תחום המעורבות החברתית, התרבות והפנאי. המרכז מציע ייעוץ והכוונה ברמה האישית, לצד מגוון פעילויות אשר יוצרות רצף של אפשרות התקדמות לצעירי העיר על מנת שיוכלו למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורם וכדי שימקסמו את הפוטנציאל האישי שלהם. 
  אתר נתיבים


 • סינמטק שדרות


  סינמטק שדרות נוסד בדצמבר 1999. סינמטק שדרות הוקם במטרה לעלות לסדר היום הציבורי את חיי התרבות של אוכלוסיית הדרום ובמטרה לצמצם הפער שבין המרכז לפריפריה.
  לאתר הסינמטק


 • עיריית שדרות אגף הקליטה


  לאתר עיריית שדרות


 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • עמך


  "עמך" - המרכז הישראלי לתמיכה נפשית וחברתית בניצולי שואה והדור השני, היא עמותה ללא מטרות רווח המתמודדת באופן ייחודי עם צרכים נפשיים וחברתיים של ניצולי השואה ובני משפחותיהם באמצעות רשת מרכזים הפזורים בכל רחבי הארץ. 
  http://www.amcha.org/


 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • קרן גרוס


  קרן גרוס הוקמה בשנת 1988 מתוך מגמה לסייע בידי משוחררי צה"ל והשרות הלאומי/אזרחי להשתלב בחיים האזרחים. הקרן פועלת באמצעות מתן מלגות לכל סוגי הלימודים וכן ביזום ותמיכה של פרויקטים המקדמים חיילים משתחררים ומשוחררים. הקרן בונה שותפויות ומשפיעה בעיצוב תוכניות לקידום צעירים במדינת ישראל. הקרן שותפה במיזמים רבים ומייעצת לרשויות, גופים וארגונים המסייעים בידי צעירים מסיימי שרות.
  אתר הקרן


 • קרן מיירהוף


  http://www.meyerhoffcharitablefunds.org/


 • רדיו קול הנגב


  תחנת הרדיו "קול הנגב" היא תחנה חינוכית הפועלת במסגרת פרויקט הרדיו החינוכי של "קול ישראל".התחנה מופעלת על ידי בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית ספיר ומתנ"ס ארנון, המועצה האזורית שער הנגב.
  http://kolhanegev.sapir.ac.il/index.php/2011-12-05-16-16-52/48-q-q-fm-1064


הלל במכללה האקדמית ספיר
ד.נ. חוף אשקלון 79165

infosapir@hillelisrael.org
972-77-980-2379

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.