לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

צוות

 • אנה ויינר

  מנהלת הלל טכניון
  annav@hillelisrael.org
  054-5329309
  אנה  מנהלת את הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון מאז אביב 2014 . שורשיה של אנה נטועים בשני נופים שונים זה של עיר הולדתה קייב וזה של חיפה.  אנה נדבקה בחיידק העמיות היהודית במשלחת של משרד החוץ ועוסקת למעלה מעשור בניהול פרויקטים חינוכיים, פיתוח חומרים והכשרת צוותי חינוך בארץ ובחו"ל בתחומים של זהות יהודית, חינוך בלתי פורמלי והנחיית קבוצות.
  טרם הצטרפותה להלל, אנה הייתה שליחת חינוך בכירה בניו-יורק מטעם הסוכנות היהודית, עבדה במרכז למנהיגות בתפוצות במכללה האקדמית לחינוך "אורנים", הייתה מייסדת-שותפה של חברת "קטרא" והקימה את "פלטפורמה" - כנס בינלאומי ליזמים קהילתיים דוברי רוסית (לא במקביל).בוגרת תואר ראשון בשירותי אנוש ובמדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת חיפה. אנה שמחה להיות חלק מארגון שמביא את חווית המפגש הבינלאומי לקמפוסים של העיר האהובה עליה, ומקווה שפעילות בהלל תגרום לסטודנטים רבים לחלוק את אהבתה לנושא.


 • יעל פרנק

  מנהלת תכניות, הלל בטכניון
  yaelf@hillelisrael.org
  054-3376410

  יעל הנה מנהלת התכניות של הלל באוניברסיטת חיפה ובטכניון החל מדצמבר 2015. לפני כן שימשה כרכזת תכנית קונקטק והחל מן המחזור הראשון מרכזת את קורס העתודות לשליחות- כוכב הצפון. בין השנים 2013-2012 הייתה שליחת הסוכנות היהודית בפדרציית דרום אילינוי. יעל נולדה וגדלה בגליל והיא בעלת תואר ראשון בלימודי ארץ-ישראל ותואר שני בתכנית רודרמן ללימודי יהדות ארה"ב.
הלל בטכניון
חיפה

infoTechnion@hillelisrael.org
972-4-8240684

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.