לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים בטכניון


   
  אס”ט – אגודת הסטודנטים בטכניון היא אחת האגודות הגדולות והותיקות בארץ.  תפקיד האגודה הוא לייצג את הסטודנטים בפני הטכניון ולהספק שירותים הנחוצים לסטודנטים בשנים בהם הם מהווים חלק ממשפחת הטכניון.
  לאתר האגודה


 • בית הספר הבינלאומי בטכניון


  בית הספר קולט סטודנטים מרחבי העולם לתכניות לימודים שונות ומגוונות
  לאתר ביה"ס


 • הטכניון


  אוניברסיטת מחקר מדעית-טכנולוגית בין עשר המובילות בעולם בפיתוח הון אנושי, מנהיגות ויצירת ידע, הפועלת לקידום מדינת ישראל והאנושות.
  לאתר הטכניון


 • פדרציית ניו-יורק


  פדרציית ניו-יורק, המגבית היהודית המאוחדת, פועלת מזה 90 שנה ומהווה כוח מרכזי לתיכנון הפילנטרופיה בקהילה היהודית בניו- יורק. באמצעות הפדרציה, למעלה מ55,000 תורמים מאחדים את משאביהם על מנת לסייע לאוכלוסיות נזקקות, לעורר השראה לחיים יהודים ולמידה ולחיזוק קהילות יהודיות ברחבי העולם. תוך שיתוך פעולה ותמיכה בכ-100 ארגונים ובתי כנסת הפדרציה מצליחה לסייע ולהשפיע בניו-יורק, ישראל ובלמעלה מ70 מדינות נוספות ברחבי העולם ומגיעה לכ-4.5 מיליון אנשים בשנה.
  לאתר הפדרציה (באנגלית)
 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • שותפות חיפה-בוסטון


  שותפות חיפה-בוסטון הינה הזרוע הישראלית לפעילותו הפילנתרופית הענפה של ארגון ה- CJP הפועל למען הקהילה היהודית בבוסטון וקהילות יהודיות ברחבי העולם.
  http://www.haifa-boston.com/


הלל בטכניון
חיפה

infoTechnion@hillelisrael.org
972-4-8240684

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.