לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.
 

צוות

 • ארז שחר

  רכז תכנית "זכור וכבד"
  Zechor.tau@hillelisrael.org

  ארז מרכז תכניות של הלל באוניברסיטת תל אביב החל משנת 2014 וכיום מרכז את תכנית 'זכור וכבד'. בשנת 2001 יצא לשליחות קמפוסים של ארגון הלל העולמי בסנטה קרוז, קליפורניה. בוגר תואר ראשון בפילוסופיה כללית ויהודית ותואר שני בספרות עברית. במקביל לפעילותו בהלל, ארז הוא מורה לתרבות ישראל בחטיבת ביניים.
 • ורד שטרנברג

  רכזת תכנית Connectors
  Connectors.tau@hillelisrael.org
   
  ורד החלה את פעילותה בהלל באוניברסיטת תל אביב כסטודנטית בתכנית "זכור וכבד" ובשנת 2017 החלה את תפקידה בצוות המרכז עם פתיחתה של תכנית Connectors. ורד היא בוגרת בהצטיינות בחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה הפתוחה ורכשה הסמכה בלימודי "סיוע טיפולי בעזרת בעלי חיים". ורד בעלת ניסיון בהדרכה ופיתוח תכנים חברתיים עבור בני נוער וילדים. היא עוסקת במעורבות חברתית בעולם החינוך ולוקחת חלק פעיל בהתנדבות ותרומה לקהילה.
 • קרן דיקסטרו

  מנהלת הלל באוניברסיטת תל אביב
  kerend@hillelisrael.org
  03-6407961

  קרן הנה מנהלת הלל באוניברסיטת תל אביב מאוגוסט 2017. בשנת 2003 יצאה קרן לשנת שירות בקהילה היהודית של מטרו ווסט בניו ג'רזי והחלה את דרכה בעולם הקהילות היהודיות. מאז ריכזה את תכנית "דיפלומטים צעירים" באגף הנוער של ראשון לציון, ריכזה תכנית מנהיגות של סטודנטים במסגרת היחידה למעורבות חברתית של האוניברסיטה העברית והשתתפה במגוון משלחות ותכניות חינוכיות. בשנים 2010-2017 עבדה בתכנית מנהיגות הנוער הבינלאומית "עמיתי דילר" - תחילה כרכזת של התכנית בראשון לציון ולאחר מכן כמנחת רכזים בצוות הבינלאומי של התכנית. קרן גדלה בראשון לציון ומתגוררת בשנים האחרונות בתל אביב. לקרן תואר ראשון במדעי החברה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב. בשנת 2013, הוסמכה כמנחת עמיות יהודית מטעם בית הספר הבינלאומי לעמיות של בית התפוצות ובשנת 2017 הוסמכה כמנחת קבוצות מטעם תפנית – בית הספר למנהלים של האוניברסיטה הפתוחה.
הלל באוניברסיטת תל אביב
בית התפוצות אוניברסיטת תל אביב,
ת.ד. 39359 תל אביב 61392


hilleltlv@hillelisrael.org
972-3-640-7961

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.