לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.
 

שותפים

 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה
  לאתר האגודה


 • אגודת הסטודנטים באוניברסיטת תל אביב


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים באוניברסיטה
  לאתר האגודה


 • אוניברסיטת תל-אביב


  אוניברסיטת תל-אביב היא אוניברסיטת המחקר הגדולה בישראל ובעלת המגוון הרחב ביותר של תחומי לימוד ומחקר. לומדים בה כ-30,000 סטודנטים בכל מסגרות הלימוד והתארים, ועל הסגל האקדמי נמנים מרצים וחוקרים מן הצמרת העולמית, המשפיעים במחקריהם על כל תחומי החיים והתרבות
  לאתר האוניברסיטה


 • אורות האמונה


  בית מדרש פתוח לעניינים שברוח
  לאתר הארגון


 • גבהים


  עמותת גבהים שמה לה למטרה לסייע לקליטתם המוצלחת של עולים בעלי השכלה גבוהה מרחבי העולם ולאפשר להם להשתלב באופן מלא בחיי החברה והכלכלה בישראל. תרומת העלייה לחברה ולכלכלה בישראל ניכרת לאורך כל ההיסטוריה הציונית. עמותת גבהים שואפת לתת הזדמנות לאלפי חלוצים חדשים, בעלי השכלה גבוהה, ניסיון וקשרים בינלאומיים לרתום את המירב לחלום הציוני. גבהים מציעה לעולים מספר שירותים שמטרתם לסייע להצלחת הקליטה שלהם בישראל: סדנאות היכרות עם שוק העבודה הישראלי, ליווי אישי על ידי יועצי משאבי אנוש ואנשי עסקים ישראליים מתנדבים, היכרות עם החברה הישראלית ורישות חברתי
  לאתר הארגון
 • החוויה הישראלית


  ה”חוויה הישראלית” מתמחה בארגון טיולים קבוצתיים לישראל עבור בני נוער, סטודנטים ומבוגרים מכל רחבי העולם.  מטרת החברה היא להוציא לפועל טיולים חווייתיים וחינוכיים בישראל ברוח יהודית-ציונית, על מנת לחזק את הזהות היהודית בקרב יהודי התפוצות. עיקר הדגש הוא על קבוצות של נוער יהודי. במשך 55 שנה נוהלו תוכניות ה”חוויה הישראלית” באמצעות חטיבה של “מחלקת הנוער והחלוץ”, אשר בשלב מאוחר יותר התמזגה עם מחלקת החינוך של ה”סוכנות היהודית”.
  לאתר החוויה


 • הצל ליבו של ילד


  עמותת "הצל לבו של ילד" היא ארגון בינלאומי, שבסיסו ממוקם בישראל. היא עוסקת במיזם הומניטארי בינלאומי, המאתר ילדים ממדינות מתפתחות הזקוקים לניתוחי לב מצילי חיים, ומספק להם טיפול ומעקב רפואי.  עמותת "הצל לבו של ילד" היא ארגון בינלאומי, שבסיסו ממוקם בישראל. היא עוסקת במיזם הומניטארי בינלאומי, המאתר ילדים ממדינות מתפתחות הזקוקים לניתוחי לב מצילי חיים, ומספק להם טיפול ומעקב רפואי. ב"הצל ליבו של ילד" מאמינים כי כל ילדי העולם זכאים למיטב הטיפול הרפואי ללא קשר ללאום שלהם, לדתם, לצבע עורם, למינם או למצבם הכלכלי.
  http://www.saveachildsheart.org/
 • הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל


  הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל היא עמותה שהוקמה על ידי ניצולי שואה עבור ניצולי שואה
  http://k-shoa.org/


 • התאחדות הסטודנטים


  התאחדות הסטודנטים בישראל הינה ארגון הגג של 64 אגודות סטודנטים בישראל ומייצגת כ-300,000 סטודנטים וסטודנטיות הלומדים באוניברסיטאות ובמכללות ברחבי הארץ. ההתאחדות הוקמה בשנת 1934 במטרה לשמור על מעמד הסטודנטים בישראל ולקדם את זכויותיהם בכל תחומי החיים. בד בבד, פועלת התאחדות הסטודנטים לקידום החברה בישראל, הן באמצעות קידום רפורמות חברתיות והן באמצעות פיתוח והשתתפות בפרויקטים של מעורבות חברתית והתנדבות. בחזון ההתאחדות, תפקיד הסטודנטים בחברה אינו מתמצה ברכישת השכלה ובקניית דעת, כי אם במעורבות אקטיבית ומתמשכת לשיפור פני החברה בה הם חיים. בנוסף, ההתאחדות מקיימת פעילות הסברה למען ישראל בקמפוסים ברחבי העולם, ונמצאת בקשר מתמיד עם ארגוני סטודנטים עולמיים, לרבות ארגוני סטודנטים יהודיים.
  לאתר התאחדות הסטודנטים
 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • חיבורים- חינוך בונה חברה


  עמותת "חיבורים – חינוך בונה חברה (ע"ר)" מאמינה כי החינוך הוא המפתח לשינויים בחברה. החינוך בישראל זקוק לכוחות חדשים, בעלי ראייה חוץ מערכתית, ולשילוב בין מגזרים שונים. 
  http://www.chiburim.org.il/


 • טללים


  חברת טללים תיירות נכנסת לישראל פועלת כבר למעלה מדור, עוסקת וצברה ניסיון רב בפעילות הבין-לאומית בתחום התיירות הנכנסת.
  http://www.tlalimgroup.com/content.asp?lang=he&co=2&pageid=auto


 • נווה שכטר


  נווה שכטר, מרכז לגסי הריטג' לתרבות יהודית, הוא מרכז יהודי רוחני יוצר בתל אביב- יפו. המקום מפגיש בין האדם לבין מקורות היהדות בנקודות החיבור בין ישן לחדש, בין יהודי לישראלי, בין קודש לחול, בין דרכי לימוד מסורתיות להתנסות חווייתית בכלים של אמנות ויצירה ובין היחיד, המשפחה והקהילה. נווה שכטר הוא מרחב פורה לתרבות יהודית ישראלית עכשווית המבטאת את הפסיפס הקיים בינינו ובתוכנו, מתוך ערכי שוויון, סובלנות ופתיחות.
  http://www.neve-schechter.org.il/


 • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • פדרציית ניו-יורק


  פדרציית ניו-יורק, המגבית היהודית המאוחדת, פועלת מזה 90 שנה ומהווה כוח מרכזי לתיכנון הפילנטרופיה בקהילה היהודית בניו- יורק. באמצעות הפדרציה, למעלה מ55,000 תורמים מאחדים את משאביהם על מנת לסייע לאוכלוסיות נזקקות, לעורר השראה לחיים יהודים ולמידה ולחיזוק קהילות יהודיות ברחבי העולם. תוך שיתוך פעולה ותמיכה בכ-100 ארגונים ובתי כנסת הפדרציה מצליחה לסייע ולהשפיע בניו-יורק, ישראל ובלמעלה מ70 מדינות נוספות ברחבי העולם ומגיעה לכ-4.5 מיליון אנשים בשנה.
  לאתר הפדרציה (באנגלית)
 • קרן ג'נסיס


  קרן "ג'נסיס" נוסדה ב-2007 על ידי קבוצת פילנתרופים יהודים ממוצא רוסי במטרה לפתח ולהעצים את הזהות ואת התודעה היהודית בקרב יהודים דוברי רוסית בעולם. הקרן משקיעה את עיקר מאמציה בפעילות בחבר המדינות העצמאיות (חמ"ע), בישראל ובצפון אמריקה, שבהן מתגוררים כיום כ-3 מיליון יהודים דוברי רוסית. קרן "ג'נסיס" תומכת בפרויקטים רבים ומגוונים בקרב יהודים דוברי רוסית. היא מעניקה את תמיכתה לארגונים הפועלים לשימור התרבות, המסורות ומערכת הערכים היהודיים, המאפיינים את המורשת התרבותית של יהודים דוברי רוסית.
  http://www.gpg.org/


 • שתיל


  שתיל הוא ארגון המספק שירותי תמיכה וייעוץ לקידום שינוי חברתי בישראל. שתיל נוסד ב1982, על ידי הקרן החדשה לישראל, ומיום היווסדו פועל בזירת השינוי החברתי על מנת להעצים קולות מושתקים ומוחלשים ולקדם ערכי שוויון, דמוקרטיה, זכויות אדם וחברה משותפת.
  http://www.shatil.org.il/


 • תנועת הנוער של ארגון בני ברית


   תנועת הנוער של ארגון בני ברית BBYO 
  http://bbyo.org/


הלל באוניברסיטת תל אביב
בית התפוצות אוניברסיטת תל אביב,
ת.ד. 39359 תל אביב 61392


hilleltlv@hillelisrael.org
972-3-640-7961

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.