לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שותפים

 • אגודת הסטודנטים במכללת תל חי


  אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של הסטודנטים הלומדים במכללה
  לאתר האגודה


 • המכללה האקדמית תל חי


  המכללה האקדמית תל חי החלה לפעול כמוסד אקדמי עצמאי בהיתר המועצה להשכלה גבוהה בשנת תשנ"ד, בתוך הקמפוס של המכללה האזורית תל חי. בשנת תשנ"ז היא הוכרה על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסד עצמאי להשכלה גבוהה הרשאי להעניק תואר ראשון. בתשס"ח המכללה קיבלה אישור לשלוש תוכניות לתואר שני. כיום מתקיימים במכללה לימודים באחד עשר חוגים אקדמיים ושלל תוכניות לימוד לא אקדמיות.
  לאתר המכללה


 • הסוכנות היהודית לארץ ישראל


  מאז הקמתה בשנת 1929 פעלה הסוכנות היהודית למען השבתם הביתה של למעלה מ-3,000,000 עולים, ייסדה למעלה מ-450 ישובים ברחבי ישראל, חינכה למעלה מ-300,000 אלף ילדים ב"עליית הנוער" והקימה למעלה מ-1,500 מוסדות חינוך ותרבות. כיום, פועל הארגון בארבעה תחומים עיקריים: עלייה, נתינה חברתית, חוויה ישראלית וקירוב בין ישראל לבין קהילות יהודיות מסביב לעולם.
  http://www.jewishagency.org/he/


 • ועידת התביעות


  ועידת התביעות היא ארגון עולמי הפועל ללא ליאות כבר למעלה מחמישים שנה למען מטרה אחת בלבד – לדאוג לרווחתם של ניצולי השואה באשר הם.
  http://www.claimscon.co.il/new/


 • מיזם שבת unplugged - עמותת שערים


  מיזם שבתUNPLUGGED  מבית קרן אבי חי (ע"ר) פועל לקידום ההזדמנויות החברתיות הקיימות בשבת, בתוכן החיובי שמביאה איתה השבת ובמתנות הגדולות והקטנות שהיא מספקת לנו כחברה. מתנות שלפעמים נעלמות מתחת לשיח פלגני ומתחת לשגרה שסוחפת אותנו, בין אם זה המסך, העבודה, הלחצים והניכור המאפיינים לעתים את החברה שבה אנו חיות וחיים.
  לאתר המיזם


 • מסע


  פרויקט "מסע" הוא פרויקט של ממשלת ישראל והסוכנות היהודית, לעידוד שהות של צעירים יהודים בישראל לתקופה של סמסטר עד שנה. 
  http://www.masaisrael.org/


 • עמותת ותיקי הגליל


  עמותת ותיקי הגליל הוקמה בשנת 1993 במטרה לקדם את צרכי אוכלוסיית הזקנים באזור הגליל העליון, לדאוג לאיכות החיים של הזקנים לנחת ולנוחות בהתייחס לתשתית ולמורשת המקום, ובהתייחס לצורכי המחר, תוך מימוש מצוינות מקצועית וכדאיות כלכלית.
  לאתר
 • עמותת מטב


  עמותת מטב הינה העמותה הוותיקה, המוערכת והמקצועית ביותר בישראל בתחום הטיפול הסיעודי.
  העמותה נוסדה בשנת 1958 ומקפידה מיום היווסדה על ניהול תקין ומבוקר ופעילות על פי מערכת ערכים חברתית ומקצועית, תוך שמירה על הסטנדרטים הטיפוליים הגבוהים ביותר. עמותת מטב מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים מקצועיים ומתמחה במתן ופיתוח שירותים לקשישים, שירותי סיעוד ושירותים שונים בתחום הרווחה והחברה. • עמותת רוח טובה


  "רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. בעמותה מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר. כדי להגשים את תפיסת העולם הזו, “רוח טובה” מעניקה ייעוץ, הכוונה וסיוע הן לנותנים והן למקבל.
  http://ruachtova.org.il/


 • שגרירי רוטשילד


  ארגון שגרירי רוטשילד עוסק בפיתוח המצוינות האישית והחברתית של סטודנטים, על מנת לקדמם למיצוי הפוטנציאל האישי, האקדמי והתעסוקתי, תוך מחויבות ועשייה חברתית מקצועית. ארגון שגרירי רוטשילד הוא ארגון בפריסה ארצית הפועל במטרה לקדם מצוינות אקדמית, אישית ובעשייה חברתית. בארגון חברים כיום כ 330 סטודנטים המגיעים מן הפריפריה החברתית והגיאוגרפית, אשר לומדים ב- 11 מוסדות אקדמיה שונים, ממגוון תחומי לימוד. השגרירים מתקבלים לתוכנית למשך שלוש שנים - אשר במהלכן עוברים תהליך אישי, קבוצתי וחברתי משמעותי הכולל 12 שעות שבועיות. לצד התואר האקדמי אנו נקנה לך תואר חברתי אזרחי ראשון במסגרת האקדמיה החברתית אנו נכשיר אותך בתחומים שונים הקשורים לחברה האזרחית במדינת ישראל ולעשייה החברתית. העשייה באה לידי ביטוי במסלולי התמקצעות, אשר מיושמים בארגונים חברתיים, ובאים לשרת ולחזק מקצועות נחוצים למגזר החברתי בישראל.
  לאתר שגרירי רוטשילד


 • שותפות ביחד צפון הגליל - בריטניה


  שותפות ביחד היא רשת הקהילות השותפות של הסוכנות היהודית המחברת ויוצרת קשרים חברתיים וארוכי טווח בין קהילות יהודיות בארץ ובעולם בדגש על זהות יהודית ועשייה משותפות.התכנית נוסדה בשנת 1994 ומהווה דוגמא לשיתוף הפעולה המתמשך בין הסוכנות היהודית, הפדרציות היהודיות של צפון אמריקה (JFNA) ומגבית קרן היסוד.
  לאתר שותפות ביחד


הלל במכללה האקדמית תל חי
אצל דקנאט הסטודנטים המכללה האקדמית תל חי
ד.נ גליל עליון 12210

infoTelHai@hillelisrael.org

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.