לוח אירועים

Sorry the Calendar feed is currently unavailable. View full calendar directly.

שבתות

הלוגו של מיזם השבת

תכנית בשיתוף פעולה עם מיזם השבת – שבת Unplugged

במהלך שנת הלימודים תשע"ח הלל תל חי מקיימים שישה אירועי ארוחות שישי וקבלות שבת. כל קבלת שבת מתמקדת בגוון אחר של העם יהודי.
מטרת התכנית  היא לחזק את קהילת הסטודנטים, ליצור קהילת סטודנטים הנפגשת סביב השבת  ולהעמיק את היכרותם עם  מסורות שונות המרכיבות את המגוון של העם היהודי על מנת שכל סטודנט יוכל למצוא את האופן בו הוא והיא מתחברים לשבת. את השבתות מפיקים הסטודנטים שפעילים בהלל תל חי  עבור כלל  הסטודנטים בקמפוס. בנוסף השבתות מהוות  בסיס לשתף פעולה עם ארגונים סטודנטיאליים נוספים לבנות אתם יחד שבת שתתאים לקהילת הסטודנטים שלהם, תסקרן ותעניין אותם. 

מבין האירועים שכבר קיימנו:

  • 17/11/17- קבלת שבת צפון אמריקאית המשלבת מוזיקה, בהובלה של רבנית רפורמית.
  • 15-16/12/17שבתון- "שביל חוצה שלגים" עם סטודנטים מכל העולם. שבתון בו מטיילים רגלית בגליל סטודנטים מתל חי עם צעירים הנמצאים בארץ מקהילות יהודיות בעולם. הם חווים יחד שבת בטבע, מכירים אחד את השני מדברים על השונה, הדומה ועל הקשר הייחודי של כל אחד לשבת ולארץ ישראל.
  • 12/1/18- קבלת שבת על פי מסורת של שבט בני המנשה. אירוע אשר התרחב מעבר לערב שבת עצמו  ובו סטודנטים החיים בקריית שמונה בשכנות עם עולים חדשים משבט בני המנשה נפגשו בבתיהם של העולים ובשלו יחד מנות מסורתיות. הסטודנטים עברו לפני המפגש עם העולים מפגש הכנה ולימוד. בערב שבת הוזמן קהל הסטודנטים הרחב לטעום מן האוכל המסורתי ולקיים שבת ביחד. האירוע התקיים בשיתוף פעולה עם כפר איילים בקרית שמונה

אירועי השבת הבאים שלנו מתקיימים בתאריכים:

  • 9/3/18- הנושא והמיקום יתפרסמו בהמשך
  • 4-5/4/18- שבתון שביל חוצה פלגים
  • 1/6/18- הנושא והמיקום יתפרסמו בהמשך

קבלת שבת מוזיקלית

הלל במכללה האקדמית תל חי
אצל דקנאט הסטודנטים המכללה האקדמית תל חי
ד.נ גליל עליון 12210

infoTelHai@hillelisrael.org

שיתוף אתר זה

Email this page.Google + share.facebook share.